Hosams Abu Meri ar mīļoto Lindu staro “Lielā Kristapa” svinībās

13 komentāri
Hosams Abu Meri ar mīļoto Lindu staro “Lielā Kristapa” svinībās
IEVA LEINIŠA, LETA

Nedēļas sākumā kinoteātrī “Splendid Palace” norisinājās Nacionālās kino balvas “Lielais Kristaps” pasniegšanas ceremonija, kas pulcēja labākos aktierus, režisorus un citus kino jomas profesionāļus, kā arī īstu kultūras dzīves baudītāju buķeti.

Sarīkojuma viesu vidū nedalītu uzmanību izpelnījās bijušais Saeimas deputāts, gastroenterologs Hosams Abu Meri, kurš uz pasākumu bija devies kopā ar savu sirdsdāmu TV žurnālisti Lindu Krūmiņu. Pasākumā abi izstaroja patiesu mīlestību un pieķeršanos.

Linda Mūrniece Valsts svētku gaidās tikusi pie patriotiska tetovējuma

Hosama un Lindas Krūmiņas mīlasstāsts sākās pagājušā gada novembrī. Bet plašāka sabiedrība par to uzzināja marta otrajā pusē, kad ārsts publiski sociālajos tīklos paziņoja, ka uzsācis jaunas attiecības.

Abu attiecības kļuva par plaši apspriestu tematu – kamēr daļa sabiedrības steidza sveikt jauno pāri, netrūka arī tādu, kuri par šo stāstu vien vīpsnāja.

Pēc ārsta jūsmīgajiem komentāriem par jaunajām attiecībām divdomīgu ierakstu sociālajos tīklos publicēja viņa bijusī sieva uzņēmēja Linda Mūrniece. ”Diez kas ”kārtējai” sievietei liek domāt, ka viņa ir ”īstā”? Visas iepriekšējās arī tā domāja,” viņa dalījās pārdomās ”Twitter”.

Abu Meri un Mūrniece par šķiršanos paziņoja pērnā gada vasarā – pēc pieciem laulībā pavadītiem gadiem.

13 komentāri