Gunārs meklē aculieciniekus: “15. jūlija naktī redzēju, kā citplanētiešu kuģis pārlido pār Balviem.”

31 komentārs
Gunārs meklē aculieciniekus: “15. jūlija naktī redzēju, kā citplanētiešu kuģis pārlido pār Balviem.”
f64

16. jūlija vakarā notika Eglītes un Gunāra randiņš bārā ‘’Liepa’’ Rīgā, bet tas teju teju varēja nenotikt. Kā Skaties.lv atklāj Gunārs, iepriekšējā naktī pār viņa saimniecību Balvos esot pārlidojis citplanētiešu kuģis, un saimnieks bijis gatavības pilns iekāpt.

Par Eglītes un Gunāra kaislīgo randiņu lasi TE!

‘’15. jūlija naktī redzēju, kā citplanētiešu kuģis pārlido pār Balviem – no Rīgas puses Krievijas virzienā. Tas bija ap pusdivpadsmitiem naktī.

Tas, ka tas bija citplanētiešu kuģis, bija uzreiz saprotams. To var viegli noteikt pēc krāsas, pēc augstuma, ātruma. Tik zemu lidmašīnas nelido, tāda krāsa lidmašīnām nav. Spilgti, spilgti balta,’’ sarunā ar Skaties.lv redzēto raksturo Gunārs.

Saimnieks neslēpj – ja kuģis būtu nolaidies viņa sētā, viņš bez domāšanas kāptu iekšā!

‘’Gaidu! Es labprāt tajā kuģī ielīstu, esmu jau morāli gatavs,’’ paziņo Gunārs.

Tiesa, pirms kāpt citplanētiešu kuģī, jāzina daži priekšnoteikumi.

‘’Ja no kosmiskā kuģa redz zilu vai zaļu staru, tie ir signāli, ka kuģis meklē cilvēkus zagšanai. Tie cilvēki pazūd bez vēsts. Sarkanais stars nozīmē, ka būs apdegumi, līdzīgi kā ķīmiskie.

Bet, ja citplanētiešu kuģa gaisma ir tīri balta vai dzeltenīga, tajos var droši kāpt. Tie tevi pēc tam atvedīs atpakaļ tieši uz to vietu, kur paņēma,’’ pamāca saimnieks.

Saimnieks gan uzsver – šie nav viņa izdomājumi, un viņš noteikti nav sajucis prātā. Gadījumi, kad cilvēki iekāpuši citplanētiešu kuģos, pastāv, tikai par tiem daudz netiek runāts.

Pašam Gunāram šo informāciju savulaik nodevusi kāda Balvu skolotāja, kura pati savulaik esot bijusi šādā kosmiskā ceļojumā. Tiesa to, kas noticis pie citplanētiešiem, skolotāja nedrīkstējusi atklāt. Šobrīd vēl pasaulē esot maz informācijas par šāda veida notikumiem, taču, kā uzsver Gunārs, tie turpina notikt, un viņš pats ir gatavības pilns piedalīties, lai atvērtu plašāk logu uz šo cilvēcei vēl tik jauno sfēru.

Gunārs aicina atsaukties ļaudis, kuri piedzīvojuši vai dzirdējuši līdzīgus notikumus vai arī minētajā 15. jūlija naktī Balvu pusē redzējuši minēto objektu. Saimnieks ir pārliecināts – lai arī šobrīd viņš kādam, iespējams, liksies jucis, ja atsauksies arī citi paranormālu notikumu aculiecinieki, kopā izdosies noskaidrot vairāk par citplanētiešu esamību.