Gunāra sētā Balvos ieradusies policija

9 komentāri
Gunāra sētā Balvos ieradusies policija
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Šovu ”Saimnieks meklē sievu” un ”Piecērt Eglītei!” zvaigznes Gunāra Sārtaputna ikdiena pati kā šovs. Brīdī, kad saimnieks izlēmis mazliet atpūsties no publiskām aktivitātēm un mierīgi gaidīt citplanētiešu apciemojumu, viņa dzīvē atkal noticis trillera cienīgs pavērsiens.

Kā Skaties.lv atklāj Gunārs, viņš šobrīd atkal ir brīvs vīrietis un, sakrāmējis somas, gaida citplanētiešu ierašanos savā Balvu saimniecībā.

Kāpēc izjuka Gunāra un Eglītes stāsts? Lasi TE!

Taču Gunāra mierpilno dzīvi pagājušonedēļ pārtraucis negaidīts pavērsiens. Saimnieka jaukajā pirtiņā, ko redzējām arī ”Saimnieks meklē sievu”, uz dzīvi negaidīti ievākušies negaidīti viesi – vesela ģimene ar bērnu un kaķi.

Kā atklāj Gunārs, šie cilvēki sākotnēji gatavojušies pirkt māju Gunāram kaimiņos, taču dažādu peripetiju dēļ no īpašuma izsviesti. Labsirdīgais Gunārs atļāvis ļaudīm savā pirtiņā novietot mantas, kamēr tiek noorganizēta to tālāka pārvešana.

Galu galā ģimene esot saplēsusies ar radiem, pie kā plānots pārvākties, un lūgusi iespēju pāris dienas pavadīt Gunāra pirtiņā, kamēr tiek atrasta jauna pajumte.

Saimnieks Gunārs: Latvijai es nākotni neredzu. Valsts pati noved cilvēkus līdz alkoholismam

”Devu termiņu trīs dienas, taču galu galā vesela ģimene nelegāli ievācās manā pirtiņā un atteicās izvākties. Gaidīja ziemas sezonu, kad nevarēs izmest ārā,” stāsta Gunārs.

Saimnieks izlēmis ar nekauņām neauklēties un vērsies policijā.

”Kopā ar policiju izmetām šos cilvēkus. Atkal esmu dzīvespriecīgs,” stāsta Gunārs. Taču, kā izrādās, viss ar to nebeidzies. Gunāra īpašumā palicis šīs ģimenes kaķis.

”Tik mežonīgs kaķis, kas rokās nedodas! Ceturtdien viņi izvācās, bet piektdien uzrakstīja iesniegumu, ka es neatdodu viņiem kaķi.

Trīs policisti klāt – pa vienam pie manis nebrauc. Katrā gadījumā – iet jautri,” ar smaidu uz dzīves kārtējo pavērsienu skatās allaž pozitīvais Gunārs.

Paralēli šīm nedienām saimnieks paspējis padarīt arī vēl vienu lielu darbu. Viņš sagatavojis speciālus traukus, kur varēs ievākt iežu paraugus no planētas, uz kuru viņu aizvedīšot citplanētieši, kam drīz jo drīz jāierodas leģendārajā Balvu īpašumā.

‘’Glāze alus no rīta – nu, kas tas ir?’’ Saimnieks Gunārs noliedz, ka būtu dzērājs

Skaties.lv sazinājās  ar Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi,  lai noskaidrotu, vai šādas peripetijas Gunāra sētā patiešām risinājušās.

”Uz doto brīdi Valsts policijas Balvu iecirknis nav saņēmis iesniegumu par mantas zādzību. Taču šī gada septembrī Balvu iecirknis ir saņēmis izsaukumus saistībā ar minēto personu.

Abos gadījumos likumpārkāpumi netika konstatēti. Vienā no gadījumiem konfliktsituācija tika atrisināta vēl pirms policijas ierašanās,” Skaties.lv informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Lāsma Kursīte.

9 komentāri