”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu

2 komentāri
”Gribu, lai man nav celulīta, gribu uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni.” Lindenblate uzsāk intensīvu tievēšanu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Skaistuma konkursu rīkotāja Kristīne Lindenblate jau vairāk nekā divus gadus nepīpē, tas veicināja pieņemšanos svarā. Ar šo problēmu Kristīne cīnās joprojām un lēni palēnām uzvar.

Kristīne vairākus gadus nepīpē, nelieto alkoholu un tuvojas mērķim – veselīgam dzīvesveidam un vēl skaistākam ķermenim.

”Atmetot pīpēšanu, sāku pastiprināti ēst. Savai vājībai – saldumiem, pieķēros kā glābšanas “salmiņam” un nebija ne diena, kad nebūtu apēsts kas salds. Pieņemoties svarā, sapratu, jāsāk veselīgi ēst,” sarunā ar portālu Skaties.lv stāsta Kristīne.

Kristīne apzinājās, viens ir nepīpēt un nelietot alkoholu, bet otrs, nezināt kā pareizi, veselīgi ēst. Viņa pieteicās ”MonacoFit” programmai un iemācījās veselīga uztura pamatus.

”Aplikācijā redzamos vingrinājumus centos izpildīt, ātri vien sapratu, ka muskuļi ir atrofējušies, esmu palikusi vārga un nevaru pat reizi piepumpēties. Biju šokā, jo kādreiz aktīvi nodarbojos ar tenisu, pēkšņi nespēju neko,” tā Kristīne.

Kristīne Lindenblate: ”Pretnovecošanas krēmi ir štrunts, neviens krēms nespēj saglābt sejas ādu un aizkavēt novecošanos.”

Tajā mirklī viņa nolēma, ka jāstiprina korsetes muskuļi, kā nekā, ja muskuļi sāk novājināties, sākas veselības problēmas.

Katru otro dienu Kristīne apmeklē sporta zāli un brīvajos mirkļos vēl papildus brauc ar riteni, vai nūjo. Nūjojot katru reizi tiek pieveikti ne mazāk kā 12, 13 kilometri.

”Jūtu, ķermenis sāk savākties, paliek stingrāks, gaita kļūst vieglāka. Ja gribas ilgi palikt jaunam, domāju, veselīgi jaunam, lai organisms ilgāk kalpo, ir jādara viss maksimālais. Žēl, ka tik vēlu attapos,” nosaka Kristīne.

Foto: kas atrodas skaistumkonkursu organizatores Kristīnes Lindenblates rokassomiņā?

Skaistuma konkursu organizatore vēro jauniešus, kuri sporto un priecājas, ka mūsdienu jaunatne domā par nākotni un fizisko formu.

Kristīne neslēpj, viens no viņas mērķiem ir zaudēt lieko svaru. Pagaidām viņa nesveras, jo sākot sportot, palielinās muskuļu masa un svars nekrītas, bet redzot, ka bikses, kuras kādreiz nederēja, nu kļuvušas brīvas, apzinās, ir rezultāts.

”Gribu būt slaida, gribu, lai man nav celulīta, gribu vasarā uzvilkt atsevišķo peldkostīmu un priecāties par savu ķermeni. Man nekad nav bijis modeles augums, vienmēr esmu vilkusi tikai kopīgos peldkostīmus, nu man ir mērķis pierādīt sev pašai, ka varu iegūt skaistu figūru,” savas ieceres atklāj Kristīne.

Lindenblate: Ne jau nemitīga kopā būšana veido spēcīgas attiecības, to paveic uzticēšanās

Skaistule ēd praktiski visu, no ēdienkartes vien izslēgusi miltu ēdienus un cukuru. No saldumiem lieto tikai ievārījumu, kuru mēdz pievienot auzu pārslu putrai vai biezpienam.

”Protams, ka man visu laiku gribas saldumus. Saldumi ir mana ”narkotika”. Ir cilvēki, kuri man saka, ja atsakies no visa, kāda jēga dzīvot? “Plūst” lielumā, apaļumā un baudīt dzīvi tikai ēdot, es arī negribu,” par saldumiem informē Kristīne.

Kristīne apzinās, ka cilvēku vērtē pēc viņa ārējā izskata, ja gribi dzīvē, ko sasniegt ir labi jāizskatās, jo ārējais veidols ir tas, kā tu sevi prezentē apkārtējiem. Tas parāda, cik veiksmīgs esi, cik uzņēmīgs, kas vispār esi!

”Citreiz ir tā, ka izspūrušiem matiem, bez kosmētikas izskrien no mājas un vienmēr, kādu satiksi, bet, kad uzpucējies, nekad nevienu nesatiec. Vienmēr jābūt sakoptiem, neatkarīgi no tā vai ej iznest miskasti, vai izskrien uz tuvējo veikalu, nekad nezini, ko satiksi,” smejas Kristīne.

2 komentāri