Greifānes pupiņš, Magones iespējamā grūtniecība un gada kāzas: nedēļa šovbiznesā

7 komentāri
Greifānes pupiņš, Magones iespējamā grūtniecība un gada kāzas: nedēļa šovbiznesā
instagram.com/lienegreifane/f64/REUTERS/LETA

Par lielo notikumu, kam britu karaļnama fani seko līdzi arī Latvijā, kļuvušas Lielbritānijas prinča Harija un amerikāņu aktrises Meganas Mārklas kāzas. Taču pikantu un ievērojamu notikumu šajā nedēļā nav trūcis arī pašmāju šovbiznesā.

Nedēļas sākumā nedalītu fanu ievērību izpelnījās Liene Greifāne. Dziedātāja sociālajos tīklos bija publicējusi pikantu bildīti, kurā redzama, baudām liegu plunčāšanos vannā.

Skatuves māksliniece bija tērpusies rozā peldkostīmā. Taču vairākus fanus uzmanīgus bija darījušas Greifānes kuplās krūtis, no kurām viena grib slīdēt ārā no peldkostīma. Par fanu reakciju vairāk lasi šeit!

Kļuva zināms, ka apburošā Krista Kļavniece, kuru vēl rudenī bildināt bija iecerējis ”Saimnieks meklē sievu” brašulis Aivars Dimitrijevs, maija sākumā saderinājusies ar savu mīļoto.

Laimīgā topošā vīra vārdu skaistule gan izvēlējusies paturēt noslēpumā, taču ikvienam, kurš sekojis ”Saimnieks meklē sievu” zvaigžņu kaislībām pēdējā laikā, skaidrs, ka tas noteikti nav Aivariņš. Vairāk lasi šeit!

Uzmanības lokā nonāca vēl viena šova “Saimnieks meklē sievu” zvaigzne. Pirms pāris dienām portāls Skaties.lv saņēma satraucošas ziņas no Kalētu puses. Apciemot savu mammu Latvijā nesen atgriezusies ”Saimnieks meklē sievu” zvaigzne Magone Šutoviene (agrāk Burka), un, kā ziņoja vietējie, – viņa ieradusies ar ievērojamu grūtnieces vēderiņu.

Tā sauktie kaimiņi zināja stāstīt arī to, ka Magonei pavisam drīz jāatgriežas Latvijā – izlemts, ka tik kuplu ģimeni Anglijā uzturēt būšot sarežģīti.

Viņi norādīja, ka pēdējā attēlā, ko faniem atrādījusi Magone, vēderiņa aprises jau esot aizdomīgas, un nu dzejnieces īpašais stāvoklis vairs neesot noslēpjams.

”Tā ir intīma ģimenes darīšana, mēs paši paziņosim,” tā uz baumām reaģē zvaigzne. Dzejniece vien nosmējās par ļaužu ziņkārību. Plašāku Magones komentāru lasi šeit!

17. maijs ieies vēsturē kā diena, kad no skatītājiem atvadījās TV3 seriāls “Svešā seja”, kas ļaudis pie TV ekrāniem pulcēja divas sezonas. Seriāla noslēgumā fani tika iepriecināti ar bildinājumu – Artis Muižnieks (Kaspars Dumburs) lūdza Madaras (Dārta Daneviča) roku. Vairāk par notikumiem seriāla finālā uzzini šeit!

Sestdien, 19. maijā, pasaules acis bija pievērstas Vindzorai, kur emocionālā ceremonijā Svētā Jura kapelā salaulājās Lielbritānijas princis Harijs un amerikāņu aktrise Megana Mārkla. Līdz ar kāzām abi jaunlaulātie tika arī pie jauniem oficiālajiem tituliem. Tagad viņi būs Saseksas hercogs un hercogiene.

Ceremoniju Britu monarhijas rezidence Vindzorā, Bērkšīrā, Anglijā apmeklēja virkne slavenību un ietekmīgu ļaužu. Savukārt kāzu svinību otrā daļa noritēja Frogmoras namu, uz kurieni jaunlaulātie devās “Jaguar” kabrioletā.