Gleznaini foto: iedvesmojošā Ieva Brante bauda atpūtu Slovākijā

5 komentāri
Gleznaini foto: iedvesmojošā Ieva Brante bauda atpūtu Slovākijā
INSTAGRAM

Juriste, veselīga dzīvesveida piekritēja Ieva Brante devusies uz Slovākiju, kur bauda atpūtu un smeļas dabas spēku. Uz gleznaino skatu zemi juriste devusies kopā ar sunīti.

Skaistās ceļojuma fotogrāfijas Ieva publisko sociālajos tīklos, ļaujot atbalstītājiem apskatīt kaut daļu no ceļojuma skaistuma, pieņemtajiem izaicinājumiem.

Video: iedvesmojošā Ieva Brante īpašā ”performancē” guļas zārkā

Video: juriste Ieva Brante demonstrē izcilu lokanību

”Vienmēr ceļojiet! Pat, ja šķiet, nav naudas! Ejiet kājām, brauciet ar vilcienu, velosipēdu vai autobusu, “stopojiet” galu galā! Bet ceļojiet! Jums ir jāzina sava zeme un jums ir jāredz pasaule! Daba jūs mīl!” atbalstītājus uzrunā Ieva.

Juriste aicina runāt ar sevi, dzirdēt sevi, mīlēt sevi – meklēt un atrast līdzsvaru, kā nekā mēs esam labākais, kas ar mums šajā dzīve ir noticis un notiks!

Skaistā daba, iespēja pabūt ar sevi un palutināt dvēseli ar gleznainiem dabas skatiem liek Ievai izdarīt dažādus dzīves secinājumus, veidot atziņas.

”Cieni savu pagātni un virzies uz priekšu. Nav svarīgi, cik un kas tev ir šodien. Pieņem visu, kas dots un pateicies. Nav svarīgi, ka tu nezini. Dzīve nedod garantijas. Tā dod iespēju,” atklāsmi pauž Ieva.

Kādi ir tavi vasaras ceļojumu plāni?