Gints Valdmanis velta sirsnīgus vārdus gaidāmajai meitiņai: Ja būs s**i, tētis vienmēr palīdzēs

1 komentārs
Gints Valdmanis velta sirsnīgus vārdus gaidāmajai meitiņai: Ja būs s**i, tētis vienmēr palīdzēs
INSTAGRAM

Fitnesa treneris Gints Valdmanis un viņa mīļotā sieviete Jekaterina Sidorova augustā kļūs par vecākiem meitiņai, un šonedēļ, atbildot uz fanu jautājumiem, topošais tētis pastāstījis, kādas vērtības viņam būtu svarīgi nodot meitai.

“Ļoti lielu uzmanību pievērst veselībai. Tā ir pati lielākā vērtība. Laba veselība dos ļoti daudz un būs spēcīgi pēcnācēji,” uzsver Valdmanis.

Tā vietā, lai meklētu “īsto”, viņš meitiņai iesaka labāk pašai kļūt par “īsto”: ”Piepildi sevi, izglītojies, izzini, interesējies. Klausies sirdsbalsi.

Neseko masām. Nebaidies atšķirties, bet tam nav jābūt pašmērķim. Esi tu pati. Esi laipna un draudzīga. Labi izturies pret dzīvniekiem un cieni vecākus.”

”Lielākā daļa džeku ir perdeļi. Jo bravūrīgāk uzvedas, jo nepārliecinātāks par sevi viņš ir. Tādi, kuri savus kompleksus risina uz citu rēķina. Mācies no piemēriem, nevis teorētiķiem. Nebaidies teikt to, ko domā, un, ja būs s**i, tētis vienmēr palīdzēs,” tā Gints.

Mīļš video: Gints Valdmanis un daiļā Jekaterina uzzina gaidāmā bērna dzimumu

Pāra pirmais bērniņš nāks pasaulē laulībā, jo Gints un Jekaterina pēc mēneša būs precēts pāris.

”Radīts ar mīlestību. Fakts, ka mūsu mazā meitene ir puse manis un puse personas, kuru es mīlu, liek man smaidīt,” norādījusi topošā māmiņa Jekaterina.

1 komentārs