Gints Valdmanis atklāj intīmas detaļas par savām jaunajām attiecībām ar skaisto Jekaterinu

2 komentāri
Gints Valdmanis atklāj intīmas detaļas par savām jaunajām attiecībām ar skaisto Jekaterinu
INSTAGRAM

Februāra sākumā pazīstamais fitnesa treneris apstiprināja, ka pēc šķiršanās no sievas Jutas Valdmanes viņam izveidojušās attiecības ar kolēģi Jekaterinu Sidorovu. Nu sportiskais vīrietis atklājis, kā sācies abu mīlasstāsts.

Kā vietnes ”Instagram” stāstiņos atbildot uz fanu jautājumiem, pavēstījis Gints, viņš un Jekaterina ir kopā kopš pērnā rudens.

”Kādu laiku satikāmies. Novembra sākumā mums bija saruna par to, kādi ir mūsu nodomi vienam pret otru, kas mēs esam, kur ejam un tā tālāk. Tajā brīdī arī sapratām, ka esam kopā. Viņa ir mana sieviete, un es esmu viņas vīrietis.

Notikumus pasteidzināja kovids un decembrī sākām dzīvot kopā. Te nu mēs esam,” klāsta Gints.

Gints un Jekaterina viens otru pamanījuši pirms apmēram pieciem gadiem, taču, tā kā tolaik sportists bija precējies, tad nekas nav sekojis. ”Man bija attiecības, tāpēc nekā nebija. Laiku pēc šķiršanās sākām komunicēt, tad satikties…

Šajā vecumā veidot attiecības ir savādāk nekā 20 gados. Viss ir daudz konkrētāk un jau ir konkrēta sapratne, ko tu gribi un ko negribi attiecībās. Te viss bija kā cimds ar roku. Viss ir ļoti labi un būs vēl labāk. Varam fokusēties uz savām attiecībām, jo kā personības jau esam izveidojušies. Ir katram sava pagātne, katram savi darbi, nedarbi un tā tālāk. To visu pieņemam. Reāli skatāmies tikai uz šodienu, kā jūtamies šodien,” abu iepazīšanās stāstu atklāj Gints.

Tāpat vīrietis atklājis, ka viņa jaunā sirdsdāma ir par viņu trīs gadus jaunāka.

Gints Valdmanis apstiprina attiecības ar daiļo Jekaterinu

2 komentāri