Latvijā populārākā geju kluba slēgšana, Kaupera balss līdzinieks, Rajeckas kāzu jubileja: nedēļa šovbiznesā

0 Komentāru
Latvijā populārākā geju kluba slēgšana, Kaupera balss līdzinieks, Rajeckas kāzu jubileja: nedēļa šovbiznesā
FACEBOOK / PUBLICITĀTES FOTO / MĀRIS LAZDĀNS

Skaistu, priekpilnu un romantisku notikumu šonedēļ nav trūcis, taču izklaides dzīves baudītājus satriekusi arī kāda skumja vēsts. Skaties.lv ierasti piedāvā atskatīties uz karstākajiem un apspriestākajiem notikumiem šovbiznesā.

Daudziem šīs nedēļa sākās ap patīkamu kņudoņu par tikko izskanējušo ”Positivus” festivālu, kas Salacgrīvā norisinājās jau 13. gadu. Šogad festivāls ilga divas dienas un pulcēja 15 000 mūzikas draugu. Tas gan nenozīmē, ka ballīte būtu bijusi mierīgāka un viesi – mazāk priekpilni.

Tāpat iespēju līksmot labas mūzikas pavadījumā nelaida garām daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis.

Ar kārtējo pikanto bildīti savus fanus palutināja pazīstamā uzņēmēja, hokejista Kaspara Saulieša daiļā sieva Katrīne Sauliete. Skaistule bija devusies uz Krasnojarsku, un, kā pati atklāja, profesionālie pienākumi bija mijušies ar vētrainām ballītēm.

Tāpat Katrīne Krievijā baudījusi pilnvērtīgu atpūtu, un vienā no šādiem mirkļiem tikusi iemūžināta pikantā bildītē, kurā demonstrē dziļu dekoltē.

Uzmanības lokā šonedēļ atkal nonāca šovu zvaigzne Aija Dembovska, kura atgriezusies Rīgā un piedzīvojusi kārtējās krāšņās pārvērtības. Kā pati atklāj, jaunajā tēlā viņu nemaz neatpazīst.

Ar skaistiem jaunumiem šonedēļ nāca klajā viens no šovbiznesa skaistākajiem pāriem – Lelde un Aivis Ceriņi. Smukulīši paziņoja, ka drīzumā kļūs par vecākiem pirmajai atvasītei.

Savukārt ar romantiskām fotogrāfijām kāzu piektajā gada dienā dalījās populārā dziedātāja Olga Rajecka.

Pilnā sparā rit ”Ezīša karaokes izaicinājums”, un konkursa trešā kārta izrādījās pārsteigumu pilna. Viens no tādiem bija Renāra Kaupera balss līdzinieks. Viņa dziedājumu baudi šeit!

Priecīgo notikumu virpulī arī kāda skumjāka vēsts – nedēļas vidū ar vētrainu ballīte tika slēgts populārais geju klubs ”Golden”. Pēdējā ballīte, ko apmeklētāji jau iesauca par ”Golden” ”bērēm”, izpelnījās milzu uzmanību.

Savukārt citā Latvijas vietā – Ventspilī – durvis vērusi jauna koncertzāle, kuras atklāšanā pulcējās īsts sabiedrības krējums.

0 Komentāru