Gandrīz gads bez alkohola! Kā atteikšanās no iedzeršanas mainījusi ”Lauku sētas” Violetu

16 komentāri
Gandrīz gads bez alkohola! Kā atteikšanās no iedzeršanas mainījusi ”Lauku sētas” Violetu
PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Lauku sētas” savulaik tik skandalozā zvaigzne Violeta Stepanova teju ik dienas izskatās arvien labāk – viņa pamatīgi notievējusi, āda kļuvusi starojoša, mati – mirdzošāki. Kā Skaties.lv atklāj Violeta, drīz apritēs gads, kopš viņa nav lietojusi ne pilītes alkohola, un šo lēmumu viņa ne mirkli nenožēlo.

”Nu jau tūlīt būs gads, kopš vispār neesmu lietojusi alkoholu,” Skaties.lv atklāj Dānijā dzīvojošā ”Lauku sētas” zvaigzne.

Iepriekš viņa bija īsta ballīšu meitene un pēc smagas darba dienas regulāri iepriecinājusi sevi ar aliņu. Nu viņa grādīgo dziru vietā izvēlas tīru ūdeni. Jaunais paradums atstājis fantastiskas sekas uz Violetas izskatu – zvaigzne ir notievējusi par apmēram 10 kilogramiem un izskatās daudz jauneklīgāka, ko ar prieku atrāda faniem sociālajos tīklos.

Kā atklāj zvaigzne, vēl pirms gada viņa svērusi 75 kilogramus, kas viņas īsajam augumam bijis par daudz. Vienkārši atsakoties no iedzeršanas, ”Lauku sētas” zvaigzne novājējusi un nu sver nedaudz virs 60. Jaunās aprises Violeta labprāt izrāda sievišķīgās kleitiņās.

Tā vietā, lai brīvdienās mocītos paģirās, Violeta izvēlas aktīvu atpūtu – šovu zvaigznei iepaticies doties garākos izbraucienos ar velosipēdu.