Gaišā piemiņā. No Bunkus atvadās bijusī draudzene

9 komentāri
Gaišā piemiņā. No Bunkus atvadās bijusī draudzene
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Saulainā 6. jūnija pēcpusdienā Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes evaņģēliski luteriskajā baznīcā notika aizlūgums un pēdējās atvadas no noslepkavotā Mārtiņa Bunkus. Atvadīties un godināt bijušā drauga gaišu piemiņu bija ieradusies arī šova ”Pelnrušķīte” zvaigzne Kristīne Lepnāne, ar kuru Mārtiņu saistīja romantiskas attiecības.

To, ka Mārtiņu glabās gaišā piemiņā, lai arī viņa nāves dienā abi vairs nebija pāris, Kristīne publiski uzsvēra medijiem jau iepriekš.

Meitene aicināja tautiešus neizgāzt negācijas pār aizgājēju un uzsvēra, ka Mārtiņš bijis ļoti sirsnīgs cilvēks, kurš pelnījis, ka viņu atceras ar gaišumu.

”Viņam bija svarīga ģimene un draugi. Laikā, kad bijām kopā, Mārtiņš vienmēr atlicināja laiku, lai varētu satikties ar mammu, vecmāmiņu, brāļiem un tuvākajiem draugiem. Par savu ģimeni viņš stāvēja un krita.

Zinu, ka viņš vēlējās izveidot pats savu ģimeni. Taču vispirms viņš gribēja sakārtot savu dzīvi finansiāli tā, lai vēlāk varētu nodrošināt ģimeni. Žēl, ka karjeras dēļ viņa dzīve diemžēl apstājās. Tas sāp,” emocijās žurnālam ”Privātā Dzīve” dalījās Kristīne. Vairāk lasi TE!

Izrādot cieņu aizgājējam, Kristīne bija klāt arī aizlūguma dienā.

Plašāku reportāžu no atvadu aizlūguma un stāstu par slepkavību un tās risināšanu lasi TE!

Skaties.lv izsaka līdzjūtību Mārtiņa ģimenei un tuviniekiem šajā skumjajā laikā.

9 komentāri