Gaidāma ”neglīta” tiesāšanās! Kima Kardašjana vēlas audzināt bērnus viena; Kanje Vests iebilst

5 komentāri
Gaidāma ”neglīta” tiesāšanās! Kima Kardašjana vēlas audzināt bērnus viena; Kanje Vests iebilst
INSTAGRAM

Baumas par pasaules slavenākā pāra – Kimas Kardašjanas un Kanje Vesta šķiršanos pieņemas spēkā. Kā spriež ārvalstu mediji – drūmais brīdis ir tuvu. Kanje sācis izvākties no no pāra Kalabasas villas. Oficiāla šķiršanās prasība vēl nav iesniegta, taču tuvinieki spriež, ka vislielākās domstarpības pārim, kurš savā starpā vairs nekomunicē, radīsies, lemjot par to, kur augs abu bērni. Kā prognozē pāra tuviniekie, gaidāma ”neglīta” tiesāšanās.

Kā izdevumam ”People” pastāstījusi kāda slavenajam pārim pietuvināta persona, kādreizējais sapņu pāris vairs savā starpā nekomunicē un sākuši dzīvot katrs savu dzīvi.

Kārtējais apliecinājums tam, ka abi jau neoficiāli ir šķīrušies, ir ”Page Six” vēsts, ka 43 gadus vecais Kanje licis no Kalabasas villas izvest savus 500 sporta kupju pārus, kā arī citas viņam piederošas mantas.

”Kima un Kanje turpina dzīvot katrs savu dzīvi. Viņi nekontaktējas,” pārim pietuvināta persona atklājusi ”People”.

Kā izdevumam pastāstījis ziņotājs, no Kimas puses šķiršanās prasība jau esot sagatavota, un tiks iesniegta, kad zvaigzne būs tam pilnībā nobriedusi.

Kima un Vests apprecējās Itālijā 2014. gadā, un viņu savienība aplaimota ar četriem bērniem: meitām Nortu un Čikāgu un dēliem Seintu un Psalmu.

Kā ”People” pastāstījis avots, Kima esot pilnībā gatava turpmāk bērnus audzināt viena Kalabasas villā. Arī ”Daily Mail” ziņo, ka Kima pieprasīs ikdienas aizgādību pār visām atvasēm un šajā jautājumā ies uz visu banku. Kimu pārstāvēt jau nolīgta zvaigžņu advokāte.

Tiesa, izdevumam ”Mirror” cits ziņotājs apgalvo, ka Kanjem ir citi plāni. Reperis uzskata, ka bērnu attīstībai daudz labvēlīgāka vide būšot dzīve viņa rančo.

Kanje tuviniekiem esot klāstījis, ka Losandželosas dzīve viņam esot pilnībā apnikusi, reperis uzskata, ka šī mākslīgā glamūra vide bērniem absolūti nav atbilstoša. Viņa plānos ietilpst atvašu audzināšana ārpus Losandželosas.

Kā informē ”US Weekly”, tieši jautājums par bērnu ikdienas aizgādību varētu būt galvenais klupšanas akmens, Kanjam un Kimai šķiroties.  Ja vareno bagātību abi vēl varētu sadalīt, brīdī, kad sāksies bērnu ”dalīšana”, visdrīzāk sāksies arī kārtīga ”netīrās veļas” vicināšana.

5 komentāri