Foto: viesu smalkais stils prezidenta inaugurācijas pasākumā

1 komentārs
Foto: viesu smalkais stils prezidenta inaugurācijas pasākumā
IEVA LEINIŠA, LETA

Pirmdien, 8. jūlijā, Valsts prezidenta Egila Levita inaugurācijai veltītā pasākumā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā pulcējās vairāki simti sabiedrībā zināmu dažādu jomu pārstāvju. Par godu lielajam notikumam ļaudis bija īpaši saposušies.

Starp viesiem bija daudz sabiedrībā pazīstamu un ietekmīgu ļaužu – tikties ar Egilu Levitu ieradās visi atjaunotās Latvijas bijušie Valsts prezidenti, kā arī bijušais Igaunijas prezidents Tomass Hendriks Ilvess ar kundzi Ievu Ilvesu. Klātesošo vidū bija esošie un bijuši politiķi un citas augstas amatpersonas.

Uz pasākumu bija ieradušies arī aktieri, mākslinieki un citi kultūras un inteliģences pārstāvji, uzņēmēji, sporta jomas pārstāvji un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

Pasākuma apmeklētāju bija pieturējušies pie sarīkojumam atbilstošas ģērbšanās etiķetes – dāmas bija tērpušās lietišķi elegantos tērpos, savukārt kungi ieradās uzvalkos.

Viesu stilā pārsvarā valdīja tumši toņi, tomēr netrūka dāmu, kuras bija uzdrīkstējušās ko spilgtāku. Piemēram, Eiropas Parlamenta deputāte Inese Vaidere uz pasākumu ieradās rozā zīda kleitā, Saeimas deputāte Janīna Jalinska un fonda “Viegli” komunikācijas projektu vadītāja Kristīne Tjarve šim vakaram bija izvēlējušās tradicionālos tautastērpus.

Uz citu dāmu fona patīkami izcēlās arī labklājības ministre Ramona Petraviča, kura bija tērpusies sievišķīgā, gaiši zilā kleitā.

Latvijas jaunā pirmā lēdija Andra Levita pasākumā mirdzēja elegantā smilškrāsas kleitā ar atsegtiem pleciem.

Foto: Latvijas jaunā pirmā lēdija apbur ar elegances paraugstundu