Foto: uzņēmējas Marikas Ģedertes iespaidīgais atvaļinājums eksotiskajā Malaizijā

2 komentāri
Foto: uzņēmējas Marikas Ģedertes iespaidīgais atvaļinājums eksotiskajā Malaizijā
INSTAGRAM

Pelēcīgo Latvijas ziemu pret tropu klimatu un sauli iemainījusi pazīstamā uzņēmēja Marika Ģederte, kura gadā sākumā devās pelnītā atpūtā uz eksotisko Malaiziju.

Ceļojuma gaitas Marika aktīvi dokumentējusi savā “Instagram” foto blogā, kur publicēti daudzi koši kadri.

Marikas atvaļinājuma laikā gan, dodoties pārgājienā, iepazinusi džungļu valstību, gan, laiskojoties un sauļojoties pludmalē, baudījusi vasaras tveici.

Skaistus mirkļus uzņēmēja piedzīvojusi arī Borneo salā, tāpat viņa ļāvusies greznai vientulībai: ”Reizēm ir jāaizbēg. Tik tālu, lai neviens neatrod, kur var baudīt mieru un klusumu. Kā smilšu graudiņš starp salām – Pandan Pandan sala.”

Marika nav laidusi garām iespēju samīļot daudz dažādu eksotisku dzīvnieku un apmeklējusi arī populāro Lok Kavi dabas parku.

Savukārt Malaizijas galvaspilsētā Kualalumpurā Ģederte nodevusies iespaidīgākām izklaidēm – plunčājusies baseinā, no kura paveras grandiozs skats uz pilsētu, un lidojusi ar helikopteru.

“”Ej tu nost!” Tieši ar tādu frāzi es iesāku savu iekāpšanu helikopterā neilgi pēc ielidošanas Kualalumpuras lidostā no Borneo.

Ar ”Čārliju” mēs pacēlāmies gaisā kā spalviņas un nolidojām gar “KLCC Twin Tower”, kas joprojām ir pasaulē augstākie dvīņu torni! Man tiešām aizrāvās elpa no tās pieredzes un redzētā! Tas bija kaut kas!” vietnē ”Instagram” raksta Marika.

2 komentāri