Foto: TV dīva Brante un reperis Ozols atklāj savus talantus bārmeņu lomā

1 komentārs
Foto: TV dīva Brante un reperis Ozols atklāj savus talantus bārmeņu lomā
Publicitātes foto

Prestižā bārmeņu konkursa ”World Class 2018″ atklāšanas pasākumā restorānā ”Piens” Latvijas slavenības mērojās spēkiem kokteiļu gatavošanā uz ātrumu. Slavenību “divkaujā” LNT raidījuma ”Degpunktā” vadītāja Ieva Brante izpelnījās lielāku publikas atzinību, dzēriena gatavošanas meistarībā pārspējot reperi Ozolu.

”Sacensības bija daudz sarežģītākas, nekā sākumā domāju. Lai sagatavotu gardu kokteili, ir jāsajūt garšas nianses, kā dažādas sastāvdaļas papildina cita citu. Tāpat būtisks ir arī tā vizuālais noformējums.

Turklāt viss ir jādara ļoti ātri. Varu tikai apbrīnot bārmeņu prasmes un veiklību,” atklāj TV dīva Ieva Brante.

Latvijas slavenību gatavotos kokteiļus ar saviem aplausiem novērtēja pasākuma apmeklētāji, kuru vidū bija gan nozares eksperti un bāru īpašnieki, gan tādas Latvijas slavenības kā aktieris Andris Bulis, žurnālists Jānis Domburs, tērpu dizainere Dace Bahmane-Krieviņa, stiliste Iveta Vecmane, modelis Mārtiņš Kapzems un citi.

Prestižo sacensību ‘’World Class” 2018 mērķis ir attīstīt dzērienu baudīšanas kultūru visā pasaulē un veicināt kokteiļu pagatavošanas latiņas paaugstināšanos.

Konkursa fināls notiks nākamā gada 31. maijā, un tajā tiks noskaidrots Baltijas labākais bārmenis, kurš pārstāvēs reģionu pasaules finālā Vācijā septembrī. Latvijā konkurss norisinās otro reizi, bet pasaulē tas notiek jau 10 gadus, un tajā piedalās 55 valstis, kas ļauj lielākā mērogā salīdzināt bārmeņu profesionālas prasmes.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl