Foto: ”Stockmann” modes skate pulcē slavenības

6 komentāri
Foto: ”Stockmann” modes skate pulcē slavenības
PUBLICITĀTES FOTO

21. septembrī u/v ”Stockmann” pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis un stila gardēži, lai baudītu jauno rudens/ziemas kolekciju modes skati.

Modes skatē tika demonstrētas jaunā laikmeta modes tendences gan pasaulē atzītu zīmolu jaunumos, gan latviešu dizaineru piedāvājumā. Skatē bija apskatāmas rudens/ziemas kolekcijas, ko piedāvā zīmoli ”Armani Exchange”, ”Marco Bologna”, ”Versace Jeans Couture”, ”Karl Lagerfeld”, ”Ralph Lauren” un citi, kā arī Latvijas dizaineru Ivetas Vecmanes, ”Anna Led”, ”Pixie Won’t Play”, ”Art Jam” radītie apģērbi.

Stilīgos un radošos apģērbu komplektus bija veidojis stilistu duets – stiliste Sintija Selicka-Užāne un zīmola ”Volga Vintage” dizaineris, stilists Sergejs Hatanzeiskis, bet modeļu grimu – atzītā grima māksliniece Jana Kozlovska ar komandu.

Par skates muzikālo noformējumu rūpējās DJ Rudd, bet pasākuma vadītājas lomā iejutās TV personības Kristīne Komarovska. Apmeklētājiem bija iespēja baudīt gardus ruma, viskija un džina kokteiļus, karsto šokolādi, kā arī uzkodas un citus gardumus.

Pasākumu plašā pulkā apmeklēja arī sabiedrībā zināmi cilvēki. Pasākuma viesu vidū manīti TV personības Rūta Dvinska un Ramona Salmiņa, dizaineris un šobrīd uzņēmējs Dāvids Romans Andrejevs, pianisti Andrejs Osokins un Katrīna Gupalo, dziedātāja Marta Grigale, stilistes un žurnālu redaktores Olga Kolotova, Līga Zemture un Dace Krieviņa-Bahmane, podkāsta vadītājs un grāmatas ”Stils” līdzautors Deniss Ševeļovs, kā arī virkne modes un dzīvesstila blogeru, vizāžistu un stila veidotāju.

6 komentāri