Foto: stila gardēži un slavenības pulcējas Modes balvas pasniegšanas ceremonijā

0 Komentāru
Foto: stila gardēži un slavenības pulcējas Modes balvas pasniegšanas ceremonijā
PUBLICITĀTES FOTO

Otrdienas, 27. marta, vakarā Rīgas modes nedēļas ietvaros norisinājās ikgadējā Latvijas Modes balvas pasniegšanas ceremonija, kas pulcēja pašmāju modes un stila lietpratējus un populārus ļaudis.

Latvijas modes gada balvas pasniegšanas ceremonija, kas šogad norisionājās 14. reizi, laureāti norisinājās viesnīcā “Wellton Riverside SPA Hotel”, un tajā tika godināti jaunie talanti un jau atzinību guvušie modes industrijas profesionāļi.

Foto no Rīgas modes nedēļas atklāšanas

Svinīgajā ceremonijā tika paziņoti uzvarētāji 14 nominācijās: ”Gada dizaineris”, ”Gada debija”, ”Radošākā gada modes skate”, ”Gada izrāviens”, ”Gada labākais digitālais mārketings”, ”Gada inovatīvākā kolekcija”, ”Labākais multvides pavadījums skatei”, ”Labākais attēls reklāmas kampaņai”, ”Veikals ar interesantāko koncepciju, atvērts 2018.gadā”, ”Labākais jaunais žurnāls”, ”Oriģinālālais žurnāla vāks”, ”Labākās stila lapas žurnālā”, kā arī ”Vispieprasītākā modele” un balva ”Par savu ieguldījumu modes attīstībā Latvijā”.

Prestižā balvu ceremonija katru gadu pulcē vienuviet vadošos latviešu dizainerus, stilistus, fotogrāfus un modes kritiķus, kā arī slavenības. Šogad viesu vidī bija aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa, TV personība Lelde Ceriņa, modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, žurnāliste Ieva Admass un daudzi citi.

Jau ziņots, ka Rīgas modes nedēļa ilgs līdz pat nedēļas beigām, 30. martam, un tās laikā varēs iepazīties ar 2019.-2020. gada rudens/ziemas sezonas aktualitātēm.

0 Komentāru