Foto: šovu zvaigznes un dzejnieka Maira Daiļā ceļojums uz Stokholmu

1 komentārs
Foto: šovu zvaigznes un dzejnieka Maira Daiļā ceļojums uz Stokholmu
Privātais arhīvs

Šova ”Mīlas kruīzs” izskaņā tā dalībnieki saņēma skaistu pārsteigumu – dāvanu karti kruīzam uz Stokholmu. Daļa šova zvaigžņu to jau izmantojuši, un to starpā ir arī dzejnieks Mairis Daiļais Liepiņš, kurš ar Skaties.lv starpniecību atrāda faniem bildes no ceļojuma.

Lai arī sākotnēji Mairis bija iecerējis kruīzā doties ar jauno simpātiju Signi, meitene pēdējā brīdī atteikusies. Kā Skaties.lv atklāj Mairis, viņa pēkšņi paziņojusi, ka ir citās attiecībās, atstājot dzejnieku pie sasistas siles.

Viņš gan daudz neskumis un kā līdzbraucējus uzaicinājis tuvus draugus. Kā uzsver Mairis, viņš ceļojumu no sirds izbaudījis, tā bijusi ideāla atpūta pirms jaunās dzejas grāmatas atvēršanas svētkiem.

”Dzīve jāizbauda tā, lai tad, kad pagājis laiks, atceries ar smaidu. Laiks skrien, jāspēj izbaudīt visu, ko dzīve tev sniedz. Riskē un meties jaunos piedzīvojumos, jo tie sniegs tev atmiņas, jaunus draugus un mīlestību.

Ceļojuma laikā es iepazinos ar jauniem cilvēkiem un priecājos, ka dzīve ir sniegusi man to, kas ir man tagad. Ceļojumā laikā piedzīvoju skaistu mirkli, kas lika aizdomāties un iegrimt skaistās atmiņās. Pēc ceļojuma esmu nonācis krustcelēs, kā būs tālāk,” intrigu uzkurina dzejdaris.

Ar ceļojumu uz Zviedriju viņa dzīvē tiek pāršķirta jauna krāšņa lapaspuse. ”Laiks piešķirt dzīvei vairāk smieklu, laimes un mīlestības!” pārmaiņām gatavs ”Mīlas kruīza” varonis, kurš jau sāk gatavoties jaunam ceļojumam.

1 komentārs