Foto: smalko aprindu ļaudis pulcējas Patmalnieces izstādes atklāšanā

2 komentāri
Foto: smalko aprindu ļaudis pulcējas Patmalnieces izstādes atklāšanā
JĀNIS VĒVERIS, F64

Trešdienas, 5. decembra, vakarpusē saviesīgs burziņš noticis “Vīna studijā” Rīgas centrā – tur tika atklāta mākslinieces Elitas Patmalnieces personālizstāde “Pietuvoties”.

Izstāde, kas atrāda Elitas Patmalnieces dažādās radošās šķautnes, tika atklāta mājīgā atmosfērā, klātesot mākslinieces draugiem un talanta cienītājiem.

Viesu vidū bija arī daudzi sabiedrībā zināmi ļaudis – estrādes dīva Olga Rajecka, māksliniece Ieva Bondare, pazīstamais restorānu īpašnieks Jānis Jenzis, mūziķis un radio personība Kaspars Upacieris jeb Ufo, TV un radio personība Baiba Sinepiece-Gavere, pazīstamā stiliste Iveta Vecmane un citi.

“Reiz lasīju, kā koki palīdz viens otram. To saknes ir tik cieši saistītas, ka viens koks ar otru var dalīties, dodot to, kas tam nepieciešams. Tas ir tik skaisti un tik brīnumaini, un vienlaikus tā ir pasaule, kas eksistē tepat mums blakus, bet, ikdienas steigā pa tās virspusi aulekšojot, mēs to pat nepamanām. Kaut paši patiesībā esam tās daļa.

Mani vienmēr ir saistījusi šī pasaule “zem ādas”, tā, kuru meklēja arī Žila Verna varoņi grāmatā “Ceļojums uz Zemes centru” un pa kuru maldījās Alise Aizspogulijā.

Meklējot ceļu pie sevis. Es mēģinu tai pietuvoties – soli pa solim, šķetinot kā visuma kapilāru tīklojumu jūras krastā uzietā, gadsimtiem gludinātā olī. Un esmu pateicīga, ka man ir atļauts to ieraudzīt. Tas ir brīnums un vislielākā dāvana vienlaikus,” par izstādes konceptu stāsta Elita Patmalniece.

Izstāde “Vīna Studijā” būs skatāma līdz 5. martam.

 

View this post on Instagram

 

Paaldies visiem mīłajiem par apsveikumiem un skaistajiem ziediem?Par burvīgo atmosferu izstādes atklāšanā???#vīnastudija ??✨?

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl