Foto: slavenību veiksmes un misēkļi uz Britu modes balvu sarkanā paklāja

0 Komentāru
Foto: slavenību veiksmes un misēkļi uz Britu modes balvu sarkanā paklāja
DOUG PETERS/EMPICS ENTERTAINMENT/SCANPIX

Pirmdien, 2. decembrī, Londonā notika viens no modes pasaules svarīgākajiem notikumiem – Britu modes balvu pasniegšanas ceremonija. Pasākums ierasti pulcējās modes industrijas darboņi un šovbiznesa zvaigznes, kurām šī bija kārtējā iespēja publiski apliecināt savu gaumes un stila izjūtu.

Dažām dāmām izdevies uz pārējo fona īpaši izcelties. Ārvalstu modes eksperti slavējuši dziedātājas Rianna tērpa izvēli. Popzvaigzne pasākumā žilbināja jūras zaļā minikleitā ar tādas pašas krāsas caurspīdīgu apmetni un cimdiem.

Par labāk ģērbto zvaigzni uz sarkanā paklāja kritiķi atzina arī ”oskaroto” aktrisi Džūliju Robertsu, kura pasākumā staroja vārda burtiskā nozīmē – viņa šim vakaram bija izvēlējusies mirdzošu, melnu tērpu, kas rotāts ar fliteriem.

Modes ekspertu atzinību izpelnījās arī TV personība Holija Vilobija, kura uz citu zvaigžņu fona izcēlās ar puķainu kleitu pasteļtoņos.

Tāpat uz sarkanā paklāja ar eleganci un spozmi apbūra amerikāņu-austrāliešu aktrise Keita Blanšeta, kura bija tērpusies ”Giorgio Armani” tērpā, zīmola ”Valentino” kleitā tērpā sudāniešu-austrāliešu supermodele Aduta Akeča, kura tika atzīta par gada modeli, britu supermodele Naomi Kempbela, kura dizainera pasākumā mirdzēja Aleksandra Makvīna darinātajā tērpā.

Savukārt citām dāmām paveicies mazāk. Par sliktām tērptajām zvaigznēm eksperti atzinuši britu dziedātājas Ritu Oru, kura pasākumam bija izvēlējusies melnbaltu, garu ādas kleitu, Eliju Goldingu, kura ceremoniju apmeklēja, tērpusies pelēkās biksēs un līdz zemei garā blūzē un tēlu bija papildinājusi ar iespaidīgām augstpapēžu kurpēm.

Kritiku izpelnījās arī austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga un viņai salātzaļais tērps, kas bija papildināts ar masīvu melnu žaketi.

Starp sliktāk ģērbtajām atzīta arī amerikāņu aktrise Šailena Vudlija, kura pasākumā ieradās tērpusies zilā, pufīgā kleitā, un itāliešu dizainere Donatella Versače, kura bija iespīlējusies rozā kleitā.

0 Komentāru