Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā

2 komentāri
Foto: slavenības un gardēži pulcējas kafijas veikala atklāšanā
PUBLICITĀTES FOTO

Šonedēļ saviesīgs burziņš norisinājās iepirkšanās un izklaides centrā ”Akropole”, kur durvis vēra Latvijā pirmais zīmola ”Nespresso” veikals-sala. Svinīgajā pasākumā pulcējās sabiedrībā zināmi ļaudis, plašs pulks blogeru un citi kafijas mīļotāji.

Kafijas cienītāju vidū bija dizaineres Marina un Jevgēnija Dorošenko, pazīstamās blogeres Līga Andžāne, Elizabete Gorina un Laura Grēviņa, kā arī Laura Valuta, Sanita Kalniņa un Aļona Grevcova.

Kafijas svētkus izbaudīja arī grāmatu autore Anna Birmane jeb Anna Panna, ēdienu blogere Linda Tellgrena, stiliste Indra Salceviča un mīļotais vīrietis kafijas pagatavošanas speciālists Kaspars Bērziņš, kā arī mediju pārstāvji.

Kafijas baudīšanas pasākumā par gardām uzkodām gādāja Anna Panna, kura viesu garšas kārpiņas lutināja izsmalcinātām smalkmaizītēm.

””Nespresso” Nordic kolekcija ir paredzēta svinīgiem mirkļiem un šajā svētku laikā noteikti izdaiļos svētku galdu. Man ir bijusi iespēja šo unikālo kafijas kolekciju nobaudīt jau iepriekš, un kafija ar mandeļu garšu noteikti ir kļuvusi par favorītu. Šis garšas baudījums iedvesmoja mani gūt arī jaunas kulinārijas pieredzes,” ar iespaidiem dalījās Anna Birmane.

2 komentāri