Foto: slavenības un gardēži pulcējas franču konditorejas atklāšanā

12 komentāri
Foto: slavenības un gardēži pulcējas franču konditorejas atklāšanā
PUBLICITĀTES FOTO

Ar svinīgu pasākumu Rīgas klusajā centrā pagājušajā nedēļā tika atklāta konditoreja ”Mulberry”. Iespēju novērtēt franču deserta izstrādājumus un piedalīties meistarklasēs nelaida garām pašmāju slavenības un kulinārijas cienītāji.

Atklāšanas pasākuma viesu vidū bija tādas sabiedrībā zināmas personības kā kulinārijas eksperte Ilze Jurkāne, radio ētera personība Maija Rozīte-Krištopane, fotogrāfe Vika Anisko, ēdienu blogere Lindas Virtuve jeb Linda Tellgrena, dzīvesstila blogere Brigita Dambe un citi.

Dienas laikā viesiem kopā ar maizes cepšanas meistaru Pēteri Buli bija iespēja ne tikai kļūt par konditorejas ”Mulberry” atklāšanas lieciniekiem un degustēt izsmalcinātus franču desertus, bet arī pieņemt meistarklases izaicinājumu, veidojot klasiskas un izsmalcinātas konditorejas receptes.

Kulinārijas eksperte Ilze Jurkāne priecājas, ka Parīzes cienīga kondotpreja nu ir arī galvaspilsētā: ”Rīga agrāk tika reklamēta un uztverta kā mazā ziemeļu Parīze, skatoties uz bulvāriem un ēkām. Te ir izcila ēdienkarte un noskaņa. Tagad mēs varam būt Parīzē, tomēr atrasties Latvijā.”

12 komentāri