Foto: slaveni un turīgi ļaudis līksmo pieczvaigžņu viesnīcas atklāšanā

1 komentārs
Foto: slaveni un turīgi ļaudis līksmo pieczvaigžņu viesnīcas atklāšanā
Publicitātes foto

Pagājušās nedēļas nogales viens no greznākajiem smalko aprindu burziņiem noticis iepretim Latvijas Nacionālas operas un baleta namam, kur durvis vērusi jauna pieczvaigžņu luksusa klases viesnīca.

Svinīgo ”Grand Hotel Kempinski Riga” atklāšanu un sarkanās lentes griešanas ceremoniju apmeklēja arī vairākas sabiedrības atpazīstamas personas.

Starp viesiem bija ekspremjers Valdis Birkavs, stila un modes dāma Maija Silova, šefpavārs Mārtiņš Rītiņš, ”Swedbank” Latvijā vadītājs Reinis Rubenis, Rīgas Tūrisma attīstības biroja vadītāja Vita Jermoloviča, Rīgas mērs Nils Ušakovs.

Viesiem bija iespēja ne tikai pirmajiem iepazīt viesnīcas krāšņo interjeru, bet arī baudīt bagātīgu dzērienu un uzkodu klāstu un īpaši izsmalcinātu māksliniecisko programmu. Ar priekšnesumiem uzstājās starptautiski dziedātājas Jolanta Gulbe-Paškeviča un Elza Rozentāle, saksofonists Deniss Paškevičs un mākslinieks Ritums Ivanovs.

Vakara gaitā klātesošie tika pārsteigti ar Jāzepa Arbidāna, pirmā ”Viesnīcas Rīga” (”Hotel Rīga”) bārmeņa performanci, kurš tālajā 1967. gadā radīja ne tikai pirmo alkoholisko kokteili Latvijā, bet visā Padomju Savienībā.

Viesnīcas moderno numuru un apartamentu platība ir, sākot no 37 kvadrātmetriem līdz pat 278 kvadrātmetru plašajam ”prezidenta apartamentam”.

Katrs numurs piedāvā mūsdienīgu koka apdari, lieliskus sienas gleznojumus, skaistus franču mākslas darbus un pulētas marmora grīdas, kamēr plašie logi dažos numuros ļauj noraudzīties uz Brīvības pieminekli, operu, parku un pilsētas kanāliem.

1 komentārs