Foto: slaveni latvieši jauna gada sākumu svin ar košiem ceļojumiem

1 komentārs
Foto: slaveni latvieši jauna gada sākumu svin ar košiem ceļojumiem
INSTAGRAM

Daudzām latviešu slavenībām jaunais gads iesācies ar pelnītu atpūtu ārzemēs, un par atvaļinājuma gaitām cītīgi atskatījušies arī atbalstītājiem, sociālajos tīklos publicējot košus ceļojumu kadrus.

Pēc kāzām ceļojumā uz siltajām zemēm devusies aktrises Agneses Zeltiņas meita Marija Jansone, kura pēc precībām pieņēmusi vīra uzrādu. Marija sociālajos tīklos dalījusies ar skaistiem kadriem no atpūtas Ēģiptē.

Gada sākumā brīvdienās uz Londonu devies dziedātājs Mārtiņš Ruskis. “Visa dzīve mums viens ceļojums!” sociālajos tīklos no Lielbritānijas fanus sveicina skatuves mākslinieks.

Kā atzinis Mārtiņš, Lielbritānijas ziema ļoti līdzīga Latvijas (šā brīža) ziemai.

Jauno gadu Seišelu salās sagaidīja veselīga un aktīva dzīvesveida popularizētāji Juta un Gints Valdmaņi, kuri zināmi arī kā aizrautīgi ceļotāji.

“Seišelas. Neiedomājami ainaviski skaista pasaules mala. Sastāv no 115 salām, kas atrodas Indijas okeāna nekurienē, un šī valsts pieder Āfrikas kontinentam. Pats īpašākais šeit ir tieši akmeņi un zilās pludmales, kas ir tik grandiozas un skaistas, ka elpa aizraujas.

La Digue sala, kas atrodas 1,5 h brauciena attālumā no Mahe salas, ir kaut kas paradīzei līdzīgs. Tūristu šeit patiesi ir maz, bet tieši tāpēc sala nav ļoti attīstīta. Īsts prieks ir motorlīdzekļu trūkums un fakts, ka vislabāk var pārvietoties ar riteni, kuru nav pat jāpieķēdē, jo šeit tos nezogot.

Ļoti apsveicams ir fakts, ka pludmales ir tik tīras un neskartas, ka nekur īsti nav manāmas atkritumu kaudzes. Īsāk sakot – paradīze nudien eksistē,” par piedzīvoto raksta Juta.

Uz siltajām zemēm devusies arī uzņēmēja Marika Ģederte – viņa gada sākumā aizceļojusi uz Malaiziju, kas ceļotājus aizrauj gan ar kultūras krāšņumu, gan nepieradināto dabu, kuras tuvumu baudījusi arī Marika.

“Smagos pārgājienos tu iepazīsti pats sevi, savas varēšanas un nevarēšanas, savas robežas un spējas. Vakar devāmies džunglos, 6 km pa šaurām un bīstamām takām, augšup un lejup, lielā karstumā un līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Bet katra minūte bija tā vērta…

Man liekas, ka tiem gidiem tā bija laimīgākā diena – apsargāt un pieskatīt tik daudz skaistas sievietes,” vietnē ”Instagram” raksta Marika.

Kopā ar ģimeni Jauno gadu Taizemē sagaidījusi topošā uztura speciāliste Anna Rozīte.

”Mēs tikko sagaidījām 2020. gadu, bet Taizemē ir 2563. gads (skaita pēc Budas nāves dienas, taizemiešu jaunais gads ir aprīlī!)

Kā saka vietējie, Taizemei ir tikai viena problēma – trīs gadalaiki: vasara, vasara un vēlreiz vasara. Brīžiem tiešām pat dzīvībai bīstams karstums! Jā, un ejiet uz tempļiem, ja esat šajā pusē, tie ir vārdiem neaprakstāmi skaisti,” ceļot iedvesmo Rozīte.

Tikmēr grupas “Prāta Vētra” menedžere un šova “X Faktors” žūrijas dalībniece Aija Auškāpa jaunā gada sākumu nosvinēja Kenijā. ”

Lai jaudīgs Jaunais!” sveicienus no Āfrikas saviem atbalstītājiem sūtīja Aija.

Lielo izmēru modele Tatjana Mackeviča Jauno gadu sagaidīja pasakai līdzīgajā Polijas pilsētā Zakopane. Skaistule slēpoja, brauca kamanās un vienkārši relaksējās savu mīļo tuvumā.