Foto: šķēlumu un dekoltē parāde ”People’s Choice” balvu pasniegšanas ceremonijā

Pievienot komentāru
Foto: šķēlumu un dekoltē parāde ”People’s Choice” balvu pasniegšanas ceremonijā
AFP/SCANPIX / BROADIMAGE ENTERTAINMENT/SCANPIX / REUTERS/SCANPIX

Svētdienas, 10. novembra, vakarā Losandželosā norisinājās ikgadējā “People’s Choice” balvu pasniegšanas ceremonija, kas pulcēja šovbiznesa spožākās zvaigznes. Un pasākums nebūtu iedomājas bez slavenu daiļavu kāres izrādīt savus ķermeņus.

Arī šogad daudzas šovbiznesa pārstāves pieturējās pie jau zināmā paņēmiena, ka mazāk ir vairāk. Tādēļ, apmeklējot prestižo pasākumu, dāmas bija devušas priekšroku kārdinošiem dekoltē, gariem un izteiksmīgiem šķēlumiem tērpu lejasdaļā un caurspīdīgiem audumiem, kas ļāva novērtēt daiļavu augumu dotumus.

Par vienu no vakara galvenajām zvaigznēm kļuva amerikāņu dziedātāja Gvena Stefani, kura balvu pasniegšanas ceremonijā saņēma balvu kā modes ikona. Šim vakaram skatuves māksliniece bija izvēlējusies balvu kleitu ar pagarinātu aizmuguri, kurai pieskaņoja melnus, garus zābakus un cimdus.

Pasākumā īpašu preses fotogrāfu uzmanību izpelnījās arī slavenā Kardašjanu un Dženeru klana pārstāves – Krisa Dženere, Kortnija Kardašjana, Hloja Kardašjana un Kima Kardašjana, kuras žilbināja iespaidīgos tērpos.

Ar sievišķību uz sarkanā paklāja izcēlās populārā iepazīšanās šova ”Vecmeita”, kura jaunākajā sezonā bija redzamas arī Latvijā filmētas ainas, galvenā varone Hanna Brauna. Modele un skaistumkaraliene klātesošos apbūra sarkanā kleitā ar pliku vēderiņu.

”People’s Choice” ir vienīgā lielā Holivudas balva, kuras uzvarētājus izvēlas fanu balsojumā. Kopumā balvas tika pasniegtas 42 kategorijās.