Foto: seksīgā Evelīna ballītē uzstājas ar labāko, kā iepriecināt vīrieti

4 komentāri
Foto: seksīgā Evelīna ballītē uzstājas ar labāko, kā iepriecināt vīrieti
Publicitātes foto

Ar šovbiznesa zvaigzņu klātbūtni un spilgtiem numuriem pagājušās nedēļas nogalē teātra klubā ”Hamlets” īpaši aicināto viesu lokā tika nosvinēta deju studijas ”Red Rose Lady studio” trīs gadu dzimšanas diena. Vienu no vakara pikantākajiem priekšnesumiem bija sarūpējusi TV3 šovā ”Netīrās dejas” iepazītā skaistule Evelīna Šaulīte.

Tikpat kā pērles un dimanti dāmām bija fakts, ka pasākumu vadīja šovmenis, TV zvaigzne un mūziķis Roberto Meloni.

Jubilejas programmas muzikālos priekšnesumus papildināja leģendārā estrādes zvaigzne, sieviešu mīlulis Žoržs Siksna, kā arī autentiskākā čigānu balss Baltijā – dziedātājs Rinaldo no kādreizējās grupas ”Riči”.

Par pasākuma apmeklētāju garšas kārpiņām rūpējās brazīliete Vanessa Rufino, kura ir ne vien pavāre, bet arī dejotāja. Viņa klātesošos pārsteidza ar tradicionālām brazīliešu uzkodām.

”Red Rose Lady studio” dāmām māca ne vien dejot, bet arī būt pašpārliecinātām un radošām attiecībā uz savu sievišķīgumu. Arī dzimšanas dienas pasākumā dāmas varēja smelties iedvesmu no paraugdemonstrējumiem, kā iepriecināt savu vīrieti. Tos bija sagatavojusi TV3 šova ”Netīrās dejas” zvaigzne Evelīna Šaulīte.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl