Foto: Saseksas hercogu pāris pirmo reizi pēc kāzām iziet sabiedrībā

Pievienot komentāru
Foto: Saseksas hercogu pāris pirmo reizi pēc kāzām iziet sabiedrībā
REUTERS/SCANPIX

Lielbritānijas princis Harijs un viņa sieva Saseksas hercogiene Megana Mārkla pēc kāzām plānus par medusmēnesi atlikuši, bet ar skubu metušies sabiedrisko pienākumu pildīšanā.

Otrdien, 22. maijā, Bakingemas pilī norisinājās tradicionālie dārza svētki, kas reizē iezīmēja Harija tēva Prinča Čārlza 70 gadu jubileju, ko viņš svinēs novembrī.

Dārza svētkus apmeklēja arī jaunais Saseksas hercogs un hercogiene, kuru pirmā parādīšanās sabiedrībā pēc kāzām pagājušajās brīvdienās britu karaļnama faniem un modes pazinējiem nav likusi viltiem.

Saseksas hercogiene dārza svētkos bija tērpusies elegantā krēmkrāsas kleitā, tai pieskaņotās laiviņās un smalkā platmalē.

Tāpat stila eksperti akcentējuši, ka, debitējot precētas sievas godā, Meganas imidžs bijis saskaņā ar karaliskās ģērbšanās etiķeti, ko viņa agrāk atklāti pārkāpa. Šoreiz viņa nebija vairījusies uzvilkt zeķubikses.

Kā ziņots, sestdien, 19. maijā, Svētā Jura kapelā Vindzoras pilī gredzenus mija sestais rindā uz Lielbritānijas troni Velsas Princis Harijs, un viņa izredzētā – amerikāņu aktrise Megana Mārkla. Līdz ar kāzām jaunlaulātie tika arī pie jauniem oficiālajiem tituliem. Tagad viņi ir Saseksas hercogs un hercogiene.