Foto: sabiedrības krējums pulcējas smalkā modes šovā

4 komentāri
Foto: sabiedrības krējums pulcējas smalkā modes šovā
JURIS ZOLBERGS

Piektdien, 29. martā, Berga barāzā norisinājās īpaša modes skate – pirmo reizi Rīgas Modes nedēļas ietvaros savas kolekcijas izrādīja pašmāju adījumu ražotājs “Ameri”. Notikums izpelnījās plašu sabiedrībā zināmi cilvēku ievērību.

Pasākuma viesiem bija iespēja iepazīties ar pašmāju adījumu ražotāja, modes un tekstila dizaina zīmola “Ameri” jaunāko rudens/ ziemas apģērbu piedāvājumu.

Iepazīties ar jaunākajām modes tendencēm adījumu pasaulē bija ieradušies daudzi populāri ļaudis – viesu vidū bija dziedātāja Olga Rajecka, aktrise un pasākumu vadītāja Vita Balčunaite, sabiedrības dāma Ināra Trēziņa, politiķi Andris Ameriks ar dēlu Agri, Oļegs Burovs, Baiba Broka un Armands Krūze ar kundzi.

Pasākumu plašā pulkā apmeklēja arī modes pazinēji un eksperti – Baltijas Modes federācijas prezidente Elena Strahova, dizaineres Baiba Ripa, Anna Osmuškina, Dace Krieviņa-Bahmane, žurnāla ”Platinum” redaktore Marina Dianova un daudzi ārvalstu un Latvijas vadošo mediju un modes un dzīvesstila žurnālu redaktori, stilisti, blogeri un modes cienītāji.

Foto: sabiedrības dāmu stila veiksmes un misēkļi Rīgas modes nedēļā

4 komentāri