Foto: Renārs Zeltiņš kopā ar sievu bauda Parīzes romantiku

Pievienot komentāru
Foto: Renārs Zeltiņš kopā ar sievu bauda Parīzes romantiku
INSTAGRAM

Televīzijas personība, šovmens Renārs Zeltiņš kopā ar sievu Ievu devies romantiskās brīvdienās uz Parīzi. Pāris apskata skaistākās vietas, bauda vīnu un laisku pavasara atpūtu.

Jau pirmajā vakarā romantiskajā Parīzē pāris devās uz īpašu restorānu, kas izceļas ar omulīgu skaņu, vienkāršu, bet gardu ēdienu.

Nepārtrauktās viesu, oficiantu sarunas rada īpašu auru. Lai nokļūtu izslavētajā restorānā Renārs ar Ievu ilgu laiku pavadīja rindā, bet tas bijis tā vērts.

Renārs Zeltiņš ar sievu nosvin papīra kāzas

Mīlnieki neaizmirsa baudīt arī mākslas pasauli un apmeklēja Ogista Rodēna skulptūru muzeju un novērtēja impresionisma žanrā radītos darbus.

Kas gan par braucienu uz Parīzi bez fotogrāfijas Eifeļa torņa pakājē? Mīlnieki apskatīja izslavēto Eifeļa torni un uzņēma mīļu ”selfiju” ar torni fonā.

Vakars beidzās ar romantisku izbraucienu ar karuseli. Karuselis atrodas Eifeļa torņa pakājē, tādā veidā radot papildus noskaņu un īpašu auru, karuselis atgādina tik daudzus skatus no kinofilmām, ka pāris nespēja atturēties no izbrauciena.

Renārs Zeltiņš un Andris Bulis publisko pirmās meitu fotogrāfijas

Nākamā brīvdiena sākās īpaši saldi, jo mīlnieki izlēma novērtēt izslavēto kafejnīcu ”Angelina”, kura Parīzē aktīvi darbojas jau no 1903. gada.

Runāja, ka kafejnīcā iespējams nobaudīt labāko karsto šokolādi pilsētā un pēc Renāra domām, tas apstiprinājās.

Pēc saldumu pārpilnā rīta slavenība sociālajos tīklos, piebildis, ka pēc tik salda rīta iesākuma viņa vēdera ādas peldriņķis palielinājies par pāris izmēriem.