Foto: prominences ierodas uz Raimonda Paula koncertu Jūrmalā

6 komentāri
Foto: prominences ierodas uz Raimonda Paula koncertu Jūrmalā
PAULS ZVIRBULIS

30. jūlija vakarā Dzintaru koncertzālē pulcējās prominences un citi mūzikas mīļotāji, lai klātienē baudītu koncertu “Raimonds Pauls. Pasaules kino mūzika”.

Koncertā maestro Raimonds Pauls kopā ar Latvijas Radio bigbendu un ’’Sinfonietta Rīga’’ stīgu grupu aizveda klausītājus skaistā ceļojumā pa pasaules kino mūzikas lappusēm. Programmā izskanēja mūzika, ko radījuši Kurts Veils, Čārlijs Čaplins, Glens Millers, Džordžs Gēršvins, Nino Rota, Raimonds Pauls, Gija Kančeli un citi meistari.

Koncertu Dzintaros baudīja arī sabiedrībā zināmi ļaudis – labklājības ministre Ramona Petraviča, bijušais Satversmes tiesas priekšsēdētājs Gunārs Kūtris ar dzīvesbiedri, ārsts – gastroenterologs Hosams Abu Meri ar sievu Lindu un citi.

Ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un nodrošinot visus nepieciešamos drošības pasākumus, sestais ”Jūrmalas festivāls” Dzintaru koncertzālē norisinās līdz 4. augustam.

Ņemot vērā spēkā esošos pulcēšanās ierobežojumus, Dzintaru koncertzāles sēdvietu izkārtojums ir mainīts un katru koncertu klātienē varēs apmeklēt līdz 500 klausītāju.

Tomēr, lai sniegtu iespēju baudīt koncertus daudz plašākai auditorijai, Dzintaru koncertzāle kopā ar mūziķi Jāni Šipkēvicu piedāvā klausītājiem skatīties koncertus attālināti interneta tiešraidē, uz ko iespējams iegādāties biļetes bilesuparadize.lv.