Foto: populāri latvieši labā noskaņojumā bauda pavasari

Pievienot komentāru
Foto: populāri latvieši labā noskaņojumā bauda pavasari
INSTAGRAM

Pavasara iestāšanās daudzus tautiešus mudinājusi būt aktīviem, un ar savu piemēru, kā laikā, kad ieviesti sociālās distancēšanās ierobežojumi, nezaudēt dzīvesprieku, sociālajos tīklos dalījušās vietējās slavenības.

Līdz ar saulaino laiku sabiedrībā zināmi ļaudis izmantojuši izdevību doties dabā un baudījuši citus pavasarim raksturīgos priekus.

Dziedātāja Liene Šomase sociālajos tīklos publicējusi momentuzņēmumu, kurā redzama mežā, uz kuru devusies ar velosipēdu. Pastaigai svaigā gaisā nodevies arī skaistais mūziķu pāris dziedātāja Antra Stafecka un ģitārists Jānis Čubars.

Kurzemē brīvdienās paviesojusies aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa. Savukārt radio “Star FM balss” un raidījumu vadītāja Maija Rozīte-Krištopane saulaino laiku izbaudījusi galvaspilsētā.

Silto laiku ar pedāļu mīšanu apvienojis hokejists Kaspars Saulietis ar meitām un aktiera un režisora Intara Rešetina ģimene.

Sportisko formu nodemonstrējusi arī juriste un aktīva dzīvesveida piekritēja Ieva Brante, bet stiliste un “body positive” kustības aktīviste Indra Salceviča veltījusi laiku nūjošanai.

Mūziķis un šova “X Faktors” mentors Reinis Sējāns atrādījis lielisku, paša vārdiem, sadarbību ar dabu. ”Rīts vai vakars – šajā laikā ūdens vietā tikai bērzu sulas,” vēstījis skatuves mākslinieks. Savukārt gan dziedātāja Aija Vītoliņa, gan politiķis Mārtiņš Bondars šopavasar nodevušies koku stādīšanai.

“Mēs kā strazdiņi sasēduši piemājas ābeles zaros. Izbaudām pavasara saulīti ar zobiņiem.

Paliec mājās! Un to mēs arī darām. Neesam ne “pozitīvie” ne “aizdomīgie”, tikai klausām mediķus un negribam kļūt par Covid-19 “pārnesējiem”,” pie foto vietnē “Instagram” raksta dziedātāja un šova “X Faktors” pirmās sezonas fināliste Līga Rīdere.