Foto: Pētera Rumpja un viņa mīļotās Elīnas ceļojums uz Ēģipti

9 komentāri
Foto: Pētera Rumpja un viņa mīļotās Elīnas ceļojums uz Ēģipti
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Trenerim un sportistam Pēterim Rumpim pagājušais gads bijis ļoti rosīgs – atvērtas trīs jaunas sporta zāles ”Fit Spot Gym”. Lai atgūtu spēkus jaunam darba cēlienam, viņš kopā ar mīļoto meiteni Elīnu gadumijā devās ceļojumā uz Ēģipti, un ar bildēm un stāstu piekrita padalīties arī ar Skaties.lv lasītājiem.

”Galamērķis Ēģipte, jo gribējās ko jaunu. Gribējās otros Ziemassvētkus un jauno gadu sagaidīt Ēģiptē, kur ir silts. Protams, gribējās apskatīt pašu Ēģipti, jo tur nebija būts,” sarunā ar Skaties.lv stāsta Rumpis.

No Rembates ”tusētāja” līdz trim savām sporta zālēm un iedvesmotāja statusam – Rumpja dzīvesstāstu lasi TE!

Ēģiptē skaistajam pārim esot gājis ”kā pa kalniem”. ”Ēģipte noteikti nebūs tā vieta, kur vēlamies atgriezties otro reizi. Ir ko apskatīt, ir interesantas ekskursijas, bet dabu apskatīt tā, kā to daru citās valstīs, tur nevarēju.

Kopumā – bija silts, un tas ir galvenais. Enerģija ir uzlādēta, un var turpināt strādāt. Bet tiem, kuri nav bijuši, noteikti iesaku aizbraukt – ir piramīdas, interesantas ekskursijas un tādā garā,” stāsta populārais treneris. Valsts paliks atmiņā arī ar tās sirsnīgajiem iedzīvotājiem.

”Pats galvenais – tur ir ”ļoti draudzīgi un izpalīdzīgi cilvēki. Un, ja neproti angliski, tā arī nav problēma, jo tur lielākā daļa saprot krieviski,” iedvesmo Rumpis.

Pirms dodies savā sapņu ceļojumā, tiec pie sapņu auguma! Sazinies ar treneri TE un uzzini, kā!

9 komentāri