Foto: pašmāju slavenību spilgtākās pārvērtības šogad

3 komentāri
Foto: pašmāju slavenību spilgtākās pārvērtības šogad
INSTAGRAM

Gads jau pusē, un aizgājušajos sešos mēnešos Latvijā populāri ļaudis savus atbalstītājus priecējuši ar galvu reibinošās pārvērtībām. Skaties.lv apkopojumā atradīsi pašas košākās imidža izmaiņas, ko vietējās zvaigznes īstenojušas šogad.

Par beidzamo mēnešu apspriestāko notikumu uzreiz pēc starta ”Eirovīzijas” dziesmu konkursā dziedātājas Samanta Tīnas dzīvē kļuva viņa jaunā frizūra. Pēc atgriešanā no Roterdamas viņa kardināli mainīja imidžu un maija izskaņā savus atbalstītājus sociālajos tīklos pārsteidza jaunā tēlā. Jau mēnesi skatuves māksliniece lepojas ar blondām afrikāņu stila bizītēm, kas sniedzas pāri viduklim.

Ļaužu ievērību izpelnījās arī aktrise un influencere Ieva Florence-Vīksne. Valentīna dienā viņa kļuva par māmiņu dēlam, bet aprīļa sākumā ļāvās košām ārējām pārvērtībām, kuru rezultātā lepojās ar tā dēvēto poniju, kas tautas valodā iesaukts par ”čolku”.

Aprīļa vidū īsi pirms 43. dzimšanas dienas žilbinošā vizuālām pārvērtībām ļāvās Nacionālā teātra aktrise un pašmāju seriālu zvaigzne Dita Lūriņa. Ar slavenību iecienītā friziera Kristapa Slaktera Zvejsalnieka gādību Dita tika pie tā sauktās ”cepurītes”, kas īstu popularitātes vilni pasaulē piedzīvoja 1990. gados.

Gada sākumā, turpinot arvien uzlabot savu ārieni, dziedātāja Liene Šomase nolēma kļūt par bruneti, bet starp pirmajām, kurai 1. martā, kad Latvijā atkal kļuva pieejami frizieru pakalpojumi, safrizēties pie profesionāļa izdevās dziedātājai un grupas ”Framest” dalībniecei Rūtai Dūdumai-Ķirsei.

Dāmu konkurencē īpaši pamanāms bijis aktieris un režisors Intars Rešetins. Februāra sākumā viņš kļuva par blondīnu, bet pavasarī iesoļojoša bez matiem, jo bija nolēmis matus nodzīt.

3 komentāri