Foto: Parisa Hiltone 40 gadu jubilejā paziņo par saderināšanos

3 komentāri
Foto: Parisa Hiltone 40 gadu jubilejā paziņo par saderināšanos
SIPA/SCANPIX

Amerikāņu sabiedrības dāmai un miljonu mantiniecei Parisai Hiltonei dubulti prieki – augstāko aprindu daiļava savā 40. dzimšanas dienā paziņojusi par saderināšanos.

Parisai Hiltonei 17. februārī apritēja apaļi 40 gadu, un šajā dienā viņa nāca klajā ar priecīgiem jaunumiem – viņa saderinājusies ar 40 gadus veco uzņēmēju un rakstnieku Kārteru Reimu.

Skaistais bildinājums iemūžināts foto, ko Parisa labprāt atrādījusies saviem vairāk nekā 14 tūkstošiem vietnes ”Instagram” sekotāju.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)

“Kad tu satiec savu dvēseles radinieku, tu uzreiz to neatpazīsti. Tu to jūti. Ar savu mīlestību esmu kopā kopš mūsu pirmā randiņa, un manā dzimšanas dienā viņš noorganizēja īpašu ceļojumu uz tropu paradīzi.

Dodoties vakariņās pa pludmali, Kārters mani aizveda līdz būdiņai, kas izrotāta ar ziediem, un nometās uz viena ceļa. Es teicu “jā”, ”jā” uz mūžu! Nav neviena cita, ar kuru es vēlētos pavadīt kopā savu mūžu,” saderināšanās detaļas faniem atklājusi Hiltone.

View this post on Instagram

A post shared by Paris Hilton (@parishilton)


Kā ziņo ārvalstu mediji, Parisa un Kārters pēc aptuveni gada kopā būšanas saderinājās 13. februārī.

Vēl 2018. gadā pēc divus gadus ilgām attiecībām viņa posās kāzām ar aktieris Krisu Zilku, 2005. gada viņa bija saderinājusies ar grieķu smalko aprindu pārstāvi Parisu Latsisu, bet no 2002. līdz 2003. gadam viņa tikās ar modeli Džeisonu Šovu, ar kuru arī bija saderinājusies.

Hiltonei bijušas attiecības arī ar grupas “Backstreet Boys” dalībnieku Niku Kārteru, mūziķi un producentu Benji Madden, kā arī ar beisbola spēlētāju Dagu Reinhardu.

3 komentāri