Foto: Marija Zeltiņa apprecējusies ar mīļoto uzņēmēju

34 komentāri
Foto: Marija Zeltiņa apprecējusies ar mīļoto uzņēmēju
INSTAGRAM

2020. gads Latvijas šovbiznesā sācies mīlas zīmē – vēl tikai 2. janvāris, bet par kāzām ziņo otrais sabiedrībā pazīstamais pāris. Nupat par to, ka apprecējusies ar meitiņas tēvu, paziņojusi aktrises Agneses Zeltiņas meita, influencere Marija Zeltiņa, kura pēc kāzām pārgājusi vīra uzvārdā.

Par kāzām Marija paziņojusi saviem sekotājiem portālā ”Instagram”, publiskojot skaistas kāzu bildes ar parakstu ”Mr. & Mrs.”. Viņa nomainījusi uzvārdu, kļūstot par Mariju Jansoni.

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. 🕊

A post shared by Marija Jansone (@jansone_marija) on

Jaunā ģimene ir kārtējais apliecinājums tam, ka mūsdienu pasaulē gadu skaitlim, kas rakstīts pasē, vairs nav nozīmes – svarīgas ir sajūtas un mīlestība, kas mīt sirdī.

Marijas vīrs, uzņēmējs Ints Jansons, ir 25 gadus vecāks. Abi iepazinās pirms vairāk nekā 9 gadiem, kad Marija vēl mācījās vidusskolā, viņas mīļotais ir pašas tēva draugs. 2012. gada februārī tolaik 19 gadus jaunā Marija laida pasaulē abu meitiņu Mīlu Jasmīnu.

Lai arī skaudīgā sabiedrības daļa sākotnēji vīpsnāja par šo savienību, abi joprojām dzīvo kopā mīlestībā, pierādot, ka patiesām jūtām gadu starpība netraucē, ko apliecina arī kāzas.

Skaties.lv pievienojas sveicējiem un novēl pārim ilgu un saticīgu kopā būšanu, un lai mīlestība ar katru dienu tikai aug augumā!

34 komentāri