Foto: Magone atgriezusies Londonā iedvesmota un uzplaukusi kā krāšņa puķe

9 komentāri
Foto: Magone atgriezusies Londonā iedvesmota un uzplaukusi kā krāšņa puķe
L. RASUPE

Aizvadījusi 2018. gadu un uzsākusi 2019. mīļajā Latvijā, Londonā atgriezusies latviešu dzejniece un šovu zvaigzne Magone Šutoviene, agrāk Burka. Atpūta dzimtenē zvaigznei likusi atplaukt kā krāšņam ziedam, kas redzams arī fotoattēlos.

Magone ar ģimeni pagājušā gada izskaņā atgriezās Latvijā, kur pavadīja visai ilgu laiku, sapazīstinot radiniekus ar savu vīru un abu šoruden pasaulē nākušo dēliņu Fēniksu.

Nu ģimene atgriezusies Londonā, kur joprojām gremdējas latviskumā – Magone apmeklējusi Londonas latviešu kora 70 gadu jubilejas koncertu, kā arī apmeklējusi dzejnieci Veltu Sniķeri.

”Brīnišķīgs kora koncerts! Un Dievs svētījis ar mīļu dienu, mūža tikšanos – Velta Sniķere ar Fēniksu,” par Londonā baudāmo latviešu kultūru sajūsmā Magone.

Jaukie brīži iemūžināti skaistos attēlos, kuros kā krāšņa puķe staro arī mākslas un kultūras iedvesmotā sieviete.

Taču atgriešanās Londonā ir tikai uz laiku – Magone un viņas ģimene saistībā ar Latviju lolo dižus plānus. Taču par visu pēc kārtas! Zvaigzne sola jau drīz, kad būs skaidrāk zināms, informēt fanus par iecerēm dzimtenē. Skaties.lv var pačukstēt – Magonei padomā kas patiešām skaists, kas prasīs visas tautas iesaisti un atbalstu!