Foto: Madara Kiviča publisko romantisku kadru un iepazīstina ar savu mīļoto

Foto: Madara Kiviča publisko romantisku kadru un iepazīstina ar savu mīļoto
INSTAGRAM

Iedvesmojošā divu meitu mamma, ”influencere” Madara Kiviča 2019. gada rudenī izšķīrās no meitu tēva, mūziķa Andra Kiviča un ilgi nespēja atrast laimi attiecībās. Viss mainījies un sieviete ir laimīga līdzās kādam spēcīgā dzimuma pārstāvim.

Madara lika noprast, ka ir izveidojusi attiecības jau pirms pāris mēnešiem, kad publiskoja foto, kurā izrādīja savu un kāda vīrieša roku, nodemonstrējot vienādus tetovējumus.

Vēlies aplūkot Madaras mīļotā foto? Spied ŠEIT!

Par mīļoto sociālajā tīklā ”Instagram” Madara saka – kad satiec otru tik līdzīgu sev un iemīlies, šīs sajūtas ir neaizstājamas. Viss kļūst vieglāks, mīļāks, vērtīgāks, tu atver savu sirdi.

”Mēs pieņemam otru tieši tādu, kāds viņš ir. Mēs nevēlamies to mainīt. Iemīlēt bez nosacījumiem un ne tikai skaistajos brīžos. Atbalstīt brīžos, kad otrs jūtas noguris vai satraucies, būt blakus – klusējot. Mēs kopā augam un kļūstam par labākiem cilvēkiem. Kopīgie sapņi, idejas un dzīves skatījums, piedzīvojumi. Tās ir tās visas mazās un īpašās lietiņas,” par mīļoto Jāni saka Madara.

Divu meitiņu mamma uzskata, ka ir satikusi savu dvēseles radinieku un ir pateicīga gan mīļotajam, gan Augstākajam par to.

Publiskotajā kadrā mīlnieki izskatās laimīgi, iemīlējušies, viņu acis staro!

Apsveicam Madaru ar dvēseles radinieka atrašanu, lai izdodas nosargāt mīlestību!