Foto: Latvijas pirmā lēdija Japānas imperatora kronēšanā žilbina ar eleganci

25 komentāri
Foto: Latvijas pirmā lēdija Japānas imperatora kronēšanā žilbina ar eleganci
LATVIJAS VALSTS PREZIDENTA KANCELEJA

Valsts prezidents Egils Levits kopā ar dzīvesbiedri Andru šonedēļ devies piecu dienu darba vizītē uz Japānu. Apmeklējuma gaitā Latvijas pirmā lēdija sajūsminājusi ar pārdomātu, elegantu stilu.

Egilam Levitam un viņa kundzei Andrai vizītes laikā Japānā paredzēta plaša programma, aptverot gan dažādas tikšanās, gan lekciju Vasedas universitātē, gan svinīgus pasākumus.

Otrdien, 22. oktobrī, Latvijas pirmais pāris piedalījās Viņa Majestātes Imperatora Naruhito un imperatores Masako svinīgajā kronēšanas ceremonijā Imperatora pilī.

Ceremonijā piedalījās simtiem Japānas un ārvalstu amatpersonu, promioneču un ietekmīgu ļaužu, tostarp Lielbritānijas princis Čārlzs. Kā ierasts, svinīgais pasākumam izvērtās par īstu stila un labas gaumes paraugstundu.

Levitu pāris priecēja ar etiķetei atbilstošiem, elegantiem tērpiem. Valsts prezidents svinīgajā pasākumā bija greznojies ar apbalvojumiem.

Savukārt Latvijas pirmā lēdija vispirms ceremoniju apmeklēja, tērpusies gaiši rozā kostīmā, bet pasākuma turpinājumā žilbināja smilšu krāsas vakarkleitā, kurā viņa bija tērpusies arī dienā, kad dzīvesbiedrs stājās Latvijas prezidenta amatā. Abus tērpus viņa bija papildinājusi ar elegantu pērļu kaklarotu.

25 komentāri