Foto: Katrīne Sauliete kopā ar mīļoto Pēteri un meitām bauda ģimenisku atpūtu

3 komentāri
Foto: Katrīne Sauliete kopā ar mīļoto Pēteri un meitām bauda ģimenisku atpūtu
INSTAGRAM

Šoziem, kad līdz ar ierobežojumiem galvenās brīvā laika pavadīšanas un atpūtas iespējas norit svaigā gaisā, par īstu tūristu magnētu kļuvusi Ogre, kas citu pilsētu vidū izcēlusies ar īpaši skaistu Ziemassvētku rotu un spējusi piesaistīt ļaudis no Latvijas malu malām.

Arī sabiedrībā zināmas personas steigušas izbaudīt Ogres labumus un novērtēt pašas acīm to, cik krāšņi šoziem izrotāta pilsēta, un baudīt ģimenisku atpūtu šonedēļ bija nolēmusi uzņēmēja un ”influencere” Katrīne Sauliete.

Uz Ogri Katrīne bija devusies kopā ar saviem tuvākajiem cilvēkiem – mīļoto vīrieti Pēteri Vasiļevski un meitām Keriju un Kortniju.

Sauliete saviem faniem un draugiem ļāvusi ielūkoties spilgtākajos atpūtas mirkļos, dažus kadrus izliekot publiskai apskatei vietnē ”Instagram”, kur bildītes izpelnījušās prāvu sarkano sirsniņu birumu.

Četrotne ne tikai apmeklējusi vienu no šoziem Ogrē populārākajiem apskates objektiem – lampiņu karieti, pie kuras nofotografēties par savu pienākumu uzskatījis teju katrs vietējais iedzīvotājs un pilsētas viesis, bet arī izbaudījusi Baltijā garāko nobraucienu ar piepūšamo pūsli pa trasi.