Foto: Katrīne Sauliete bauda romantiskus mirkļus kopā ar kādu noslēpumainu kungu

Foto: Katrīne Sauliete bauda romantiskus mirkļus kopā ar kādu noslēpumainu kungu
INSTAGRAM

Sabiedrības dāma, ”influencere”, hokejista Kaspara Saulieša bijusī sieva Katrīne Sauliete sociālā tīkla ”Instagram” stāstos publiskoja romantiskus kadrus, liekot noprast, ka viņas dzīvē parādījies kāds īpašs vīrietis.

Pirmais kadrs kopā ar noslēpumaino kungu, tika publiskots atrodoties populārajā Jūrmalas restorānā ”Laivas”. Pāris baudīja pusdienas un dažādus desertus.

Katrīne Sauliete paziņo, ka ir oficiāli šķīrusies

Foto: Kaspars Saulietis svin Lieldienas kopā ar meitām un bijušo sievu

Deserti tika piemeklēti, lai lieliski papildinātu baltvīna garšu buķeti. Katrīne saviem atbalstītājiem atklāja, ka par sorbetu nāksies viņai pacīnīties.

Nākamie kadri jau iezīmēja braucienu automašīnā, kur pāris bija redzami sadevušies rociņās, bet fonā skanēja romantiska krievu mūzika.

Kas gan tā par romantiku, bet saulrieta vērošanas pludmalē, mīlnieki netraucēti baudīja skaisto skatu – atstatus no citu acīm.

Ar to viss nebeidzās – Katrīne ar īpašo kungu devās uz kādu villu, kur ļāvās dvēseliskai mūzikai un sarkanvīnam.

Visos publiskotajos kadros skaistule neatklāj sava izredzētā izskatu, slēpj viņu aiz sirsniņām, vai gluži vienkārši publisko kadrus, kuros nav redzama vīrieša seja.

2019. gada izskaņā Katrīne izšķīrās no hokejista Kaspara Saulieša. Laulības laikā dzima divas meitas – Kerija un Kortnija. Bijušie mīlnieki ir saglabājuši lieliskas attiecības.

Foto: hokejists Kaspars Saulietis un basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva kopā bauda atpūtu