Foto: karaliskajās kāzās spoži mirdz arī Harija bijušās draudzenes

5 komentāri
Foto: karaliskajās kāzās spoži mirdz arī Harija bijušās draudzenes
Scanpix

Sestdien, 19. maijā, Svētā Jura kapelā Vindzoras pilī jāvārdu viens otram teica princis Harijs un amerikāņu aktrise Megana Mārkla. Kāzu viesu pulkā bija un ievērojamu uzmanību izpelnījās arī jaunā vīra bijušās draudzenes.

Uz sava bijušā drauga kāzām oficiāli ielūgtas bija arī viņa eksdraudzenes –  aktrise un modele Kresida Bonasa un uzņēmēja Čelsija Deivija.

Kā raksta izdevums ”Daily Mail”, Čelsija bijusi viena no pirmajām viešņām, kura ieradusies kāzu norises vietā.

Lai arī meitene fotogrāfiem pozējusi, jautri smaidot, ceremonijas laikā paparaci noķēruši kadrus, kurā daiļavas sejā manāms skumjš izmisums, un interneta vidē sākušies joki par to, ka Čelsija, ar kuru Harijs bija kopā septiņus gadus, visdrīzāk pārdzīvojusi, ka nav Meganas Mārklas vietā.

Kā vēsta prese, Čelsija ceremonijā izklaidējusies, jautri pļāpājot ar otru lūgto Harija bijušo – Kresidu Bonasu.

Kresida, ar kuru Harijs bija kopā laikā no 2012. līdz 2014. gadam, pievērsa sev pamatīgu uzmanību ar efektīgo krāsaino kleitu, kas bija zīmola ”Eponine” darinājums.

Kā uzsver ”Daily Mail”, bijušo draudzeņu uzaicināšana uz kāzām ir brieduma pazīme.

Ne Kresida, ne Čelsija savulaik neesot kārojušas tikt princeses godā – meitenes publiski atzinušās, ka nav gatavas tādai uzmanībai, kāda viņām pievērsta, esot prinča draudzeņu lomā.

Tiesa, britu mediji spriež, ka bijušos uz kāzām mēdzot ielūgt ļoti reti, un vēl jo retāk šie bijušie, kuri saņēmuši ielūgumus, tiešām ierodas svinībās.

Jau vēstīts, ka uz karalisko kāzu ceremoniju tika lūgti aptuveni 600 viesi. Savukārt aptuveni 2600 tuvējās apkārtnes iedzīvotāji, pils darbinieki un īpaši izraudzīti ļaudis jauno pāri varēja apsveikt pie baznīcas.