Foto: kā slaveni latvieši Lāčplēša dienu svinēja

5 komentāri
Foto: kā slaveni latvieši Lāčplēša dienu svinēja
INSTAGRAM

Pirmdien, 11. novembrī, Latvijā svinēja Lāčplēša dienu un Bermontiādes 100. gadadienu, godinot Brīvības cīņās un citos militāros konfliktos kritušos karavīrus un valsts aizstāvjus. Notikumam par godu visā valstī norisinājās daudzi svinīgi sarīkojumi, ko apmeklēja arī sabiedrībā zināmi ļaudis.

Lāčplēša dienu sākusies valsts svētku nedēļa, un šajā laikā ierasti svētku noskaņojums valda arī sociālajos tīklos, kur latvieši dalās ar īpaši patriotiskiem kadriem. Arī sabiedrībā populāri ļaudis Lāčplēša dienā savas gaitas dokumentējuši virtuālajā vidē.

”Mēs esam Latvija. Paldies, ka varam būt!” pie foto, kurā pozē kopā ar kuplo ģimeni, vēstīja šova ”SuperBingo” vadītājs Armands Simsons.

”Lai katra diena tik silta ar gaismu un draudzīgumu,” sev un tautiešiem novēlēja dziedātāja Liene Šomase, kura, tāpat kā tūkstošiem latviešu, nolika svecītes 11. novembra krastmalā.

Savukārt dziedātāja Antra Stafecka bija pirmo reizi kopā ar dēliem devusies lāpu gājienā.

”Mūsu pirmais lāpu gājiens! Patriotisma sajūta visapkārt. Tik daudz cilvēku. Visi sadziedas kopā, Latvijas Spēka dziesmas dziedot. Esmu priecīga būt te kopā ar saviem dēliem,” vēstīja skatuves māksliniece.