Foto: kā populāri latvieši bauda pavasara priekus

6 komentāri
Foto: kā populāri latvieši bauda pavasara priekus
INSTAGRAM

Siltā laika iestāšanās daudzus tautiešus mudinājusi būt aktīviem. Arī sabiedrībā zināmi ļaudis neatpaliek un steidz baudīt pavasarim raksturīgākos priekus un ierasti ar košiem kadriem dalās arī sociālajos tīklos.

Līdz ar saulaino laiku vairākas vietējās slavenības izmantojušas izdevību doties dabā. Pavasarīgā Līgatnes ainavā iemūžināta TV raidījumu un pasākumu vadītāja Anna Rozīte. Tikmēr aktrise Ieva Florence baudījusi peldi aukstā ūdenī.

Vairākas zvaigznes apliecinājušās, ka pavasara priekiem iespējams ļauties arī galvaspilsētā. Ar saulainiem kadriem sociālajos tīklos dalījies šovmenis Renārs Zeltiņš, ētera personība Maija Rozīte-Krištopane, modes eksperte Santa Pīlēna, Laura Reinika simpātiskā māsa Rūta Reinika, šovā ”X Faktors” iepazītā dziedātāja Līga Rīdere.

Kamēr vieni dalījušies ar kadriem no saviem atpūtas brīžiem, citi silto laiku izmantojuši, lai veiktu pirmos pavasara darbus. Mūziķis un dzejnieks Guntars Račs palepojies ar kadru, kurā redzams uzkāpis kokā ar zāģi rokās. Tikmēr mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis, plašāk pazīstams kā Goran Gora, kopā ar domubiedriem talkojis savā piemājas dārzā Dārzciemā.

Vairākas zvaigznes aprīļa sākumā atklājušas velo sezonu. Viņu vidū populārais sportists Kaspars Kambala. Tikmēr izturību uz velo demonstrējusi šlāgerdziedātāja Liene Šomase, kura pagājušajās brīvdienās gar jūras malu nominusi 30 kilometrus.

6 komentāri