Foto: kā pirmo skolas dienu svin populāri latvieši

10 komentāri
Foto: kā pirmo skolas dienu svin populāri latvieši
INSTAGRAM

Pirmdien, 2. septembrī, tūkstošiem skolēnu visā Latvijā uzsākuši skolas gaitas. Viņu vidū ir arī sabiedrībā zināmu personu atvases. Savukārt citi Zinību dienā labprāt sildījušies pie atmiņu ugunskura par savām skolas gaitām.

“Sveiciens visiem šajā dienā! Lai visiem veiksmīgs un panākumiem, labām atzīmēm bagāts jaunais mācību gads!” saviem atbalstītājiem sociālajos tīklos novēlējusi dziedātāja Antra Stafecka, kuras dēls Roberts šodien uzsācis mācības Ogres 1. vidusskolas 2. klasē.

“1. klase – lielās dzīves sākums. Sveicam, sveicam arī mīļi visus citus! Izturību, sirsnību un mīlestību!” jaunā mācību gada sākumā novēl fitnesa entuziaste Madara Kiviča, kuras meitiņa uzsāka mācības 1. klasē.

Pirmā skolas diena šodien bijusi arī mūziķa un TV personības Anša Klintsona meitai Annai Luīzei. Savukārt bērnudārza gaitas uzsākuši dziedātājas un šova “X Faktors” pirmās sezonas zvaigznes Līgas Rīderes brašie dēli.

Īpašs notikums arī hokojista Kaspara Saulieša un viņas sievas Katrīnes ģimenē – vecākā meita Kerija šogad uzsākusi mācības 5. klasē, jaunākā atvase Kortnija – 1. klasē. Savukārt mācības 3. klasē uzsākusi dziedātājas Lienes Šomases meita.

Tāpat skolas gaitas uzsākušas trīs no četrās TV3 šova “SuperBingo” vadītāja Armanda Simsona atvasēm – Patrīcija Paula 7. klasē, Eimija Pola 5. klasē, un Heidija Petra 1. klasē. “Mācīties ir labi, bet labi mācīties ir stilīgi! Stilīgu jauno mācību gadu, draugi!” fanus iedvesmo Armands.

Daudzas zvaigznes dalījušās ar vēsturiskām fotogrāfijām. Piemēram, dejotājs un šovmenis Eldars Salvis Rozentāls publiskojis pirms 30 gadiem uzņemtu foto.

Arī dziedātājs un šova “X Faktors” mentors Intars Busulis, māksliniece Elita Patmalniece atbalstītājus iepriecinājuši ar skolas laiku bildēm un BMX riteņbraucējs Māris Štrombergs.

View this post on Instagram

Skolas laiks😊

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on

Skolas gaitām gatava arī dziedātājas Jenny May  meita Sāra.

Ar skaistiem Zinību dienas foto dalījies arī aktieris un režisors Intars Rešetins, dziedātāja Ieva Sutugova, šovmenis Renārs Zeltiņš, uzņēmēja Līva Jaunozola, mūziķis un ielu vingrotājs Kaspars Zlidnis.