Foto: kā pašmāju slavenības bauda pirmos ziemas priekus

3 komentāri
Foto: kā pašmāju slavenības bauda pirmos ziemas priekus
INSTAGRAM

Līdz ar pirmo adventes svētdienu Latvijā iestājusies ziema, un pagājušajās brīvdienās sociālie tīkli čumēja un mudžēja no fotogrāfijām, kurās ļaudis izrāda, kā bauda pirmos ziemas priekus.

Arī sabiedrībā zināmi cilvēki neatpaliek un steidz baudīt ziemai raksturīgās izdarības un ierasti ar košiem kadriem dalās sociālajos tīklos.

Ar ziemas pasakas cienīgu kadru atbalstītājus iepriecinājusi TV personība Rūta Dvinska.

“Es nezinu, kā, uzaugot Siguldā, var nemīlēt ziemu,” bildīti, kurā uz sniegota ceļa iemūžināta kopā ar ģimeni, komentējusi Rūta.

Ar ģimenisku kadru dalījies arī šovmenis Edgars Toretto, kurš pie sniegotas eglītes pozējis kopā ar meitiņu Ebigeilu.

Līdz ar ziemas iestāšanos vietējās slavenības izmantojušas izdevību doties dabā. Ziemīgā ainavā pozējusi juriste Ieva Brante, skeletonisks Martins Dukurs, TV3 šova “SuperBingo” vadītājs Armands Simsons.

Aktīvajai atpūtai pirmajā decembra dienā pievērsusies aktrise Lelde Dreimane, savukārt peldei ledainajā ūdenī nodevusies fitnesa skaistule Paula Freimane un hokejists Kaspars Saulietis.

Ar sniegotiem kadriem sociālajos tīklos dalījusies arī aktrise Ieva Florence, mūziķis un TV personība Roberto Meloni, aktrise un rotu dizainere Agnese Zeltiņa, atlēte Madara Palameika un citas sabiedrībā pazīstamas personības.

3 komentāri