Foto: kā paaudzies mazais britu princis Luiss

Pievienot komentāru
Foto: kā paaudzies mazais britu princis Luiss
PA WIRE/PA IMAGES/SCANPIX / GEORGE ROGERS/SIPA/SCANPIX / REUTERS/SCANPIX

Par godu prinča Luisa trešajai dzimšanas dienai Kensingtonas pils publiskojusi jaunu puisēna fotogrāfiju, kuras autore ir viņa māmiņa – Kembridžas hercogiene Ketrīna.

Kembridžas hercogu prinča Viljama un Katrīnas trešā atvase 23. aprīlī svin dzimšanas dienu – viņam aprit trīs gadi, un, sekojot skaistajai tradīcijai, notikums ticis atzīmēts, publiskojot burvīgu zēna foto.

Kembridžas hercogiene, kura ieradusi iemūžināt savus bērnus dzimšanas dienās un citos lielos dzīves notikumos, savu jaunāko bērniņu nofotografējusi šajā nedēļā īsi pirms viņš pirmo dienu devās uz bērnudārzu.

Bildītē redzams, ka Luiss, tērpies tumši zilā džemperī un gaisu zilos šortos, sēžot uz sarkana līdzsvara velosipēda, priecīgs raugās kamerā. Par to, ka viņš ir gatavs savai lielajai dienai, liecina arī mugursoma, kuras krāsa pieskaņota apģērbam.

Princis Luiss apmeklēs Vilkokas pirmsskolas izglītības iestādi Kensingtonā, kur savulaik skolojās viņa māsa princese Šarlote (5). Nu viņa kopā ar vecāko brāli princi Džordžu (7) apmeklē Svētā Tomasa Batersija skoliņu Londonā.

Princis Luiss Arturs Čārlzs pasaulē nāca 2018. gadā Svētās Marijas slimnīcā Londonā. Puisēns ir piektais rindā uz karalisko troni.

Foto: Anglijas mazā prinča Luisa skaistās kristības