Foto: kā jaunlaulātie Ceriņi bauda medusmēnesi

4 komentāri
Foto: kā jaunlaulātie Ceriņi bauda medusmēnesi
instagram.com/aiviscerins/

Maija pēdējā nedēļas nogalē jāvārdu viens otram teica TV personības Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete. Uzreiz pēc kāzām jaunlaulātie sēdās lidmašīnā, lai dotos baudīt medusmēnesi.

Par romantiskā ceļojuma galamērķi Ceriņu pāris izvēlējies Siargao salu Filipīnās. Un ar pirmajiem kadriem no medusmēneša viņi iepriecinājuši draugus un fanus.

”Siargao sala Filipīnās ir pasakaini skaista. Tāpat arī vietējie dzīvības koki jeb palmas,” vietnē ”Instagram” vēstī Aivis.

Arī jaunā sieva neslēpj prieku par vietu, kur jaunlaulātie izvēlējušies pavadīt skaisto medusmēnesi.

”Cik daba var būt skaista un cilvēks nekārtīgs tajā. Kontrasti ik uz stūra. Izbaudām vērotāja lomu, cenšoties nesalīdzināt. Vietējie ir dikti lieli romantiķi, ”despacito”, ”Titāniks” un 90-gadu romances skan pat šķietami visrūdītāko un nopietnāko kungu autiņos.

Un ak, kas par garšu ir tikko pārcirsta kokosrieksta sulai!” par Filipīnām sajūsmā ir Lelde, kura pēc kāzām pieņēmusi vīra uzvārdu.

Ķeram sauli :) #siargao

A post shared by Aivis Ceriņš (@aiviscerins) on

h e l l o paradise ?

A post shared by Lelde Lietaviete (@leldelietaviete) on

Jau ziņots, ka 25. maijā laulības ostā iestūrēja par skaistāko pašmāju šovbiznesa pāri uzskatītie Aivis Ceriņš un Lelde Lietaviete.

”Viens otram jāvārdu teicām mums abiem ļoti mīļā vietā, Dobeles Ceriņu dārzā. Kāzu datumu izvēlējāmies jau vairāk nekā gadu iepriekš, zinot, ka šajā laikā daba būs pilnziedā,” portālam Skaties.lv pastāstīja Lelde.

Svinības līdz rīta gaismai kopā ar ģimeni un draugiem notika ainaviskā vietā Lielupes krastos, Mazmežotnes muižā.
4 komentāri