Foto: Juta Valdmane devusies atpūtā uz krīzes smagi skarto Itāliju

6 komentāri
Foto: Juta Valdmane devusies atpūtā uz krīzes smagi skarto Itāliju
INSTAGRAM

Fitnesa skaistule un permanentā grima meistare Juta Valdmane pašmāju populāro dāmu vidū zināma kā viena no aktīvākajām ceļotājām. Kā viņa pavēstījusi faniem sociālajos tīklos, jūliju viņa iesākusi ar ceļojumu uz Itāliju.

Drīz vien pēc Baltijas valstu iekšējās robežas atvēršanas iedzīvotāju brīvai kustībai skaistā Juta Valdmane nelaida garām iespēju aizceļot uz Igauniju. Jūlija sākumā viņa savā “Instagram” foto blogā padalījusies ar skaistām bildēm no atpūtas Itālijā.

Lai arī Itālija ir viena no pandēmijas vissmagāk skartajām Eiropas valstīm, Jutu ceļojums uz šo valsti nav nobiedējis.

“Visi ceļ ved uz Itāliju,” pie kadra, kurā viņa redzama, nesteidzīgi baudot kokteilīti, ziņojusi Juta.

Skaistule nav liegusi izbaudīt arī citus šīs valsts labumus. Citos momentuzņēmumos viņa iemūžināta kopā ar milzu rotaļlietu lāci, kopā ar draudzeni bauda gardumus jaukā kafejnīcā, savukārt citā bildītēm redzams, ka dāmām ballīte ieilgusi līdz pat rītam.

Kamēr vairums sajūsminājušies par fitnesa skaistulītes atvaļinājuma foto, ir arī tādi, kuri ir izteikušies, vai tiešām šis bijis īstais laiks doties ceļojumā. Juta nav palikusi atbildi parādā un atzinusi, ka veselība vienmēr pirmajā vietā.

To, ka veselība nav otršķirīga, abas ceļotājas apliecinājušas arī darbos un atrādījušas, ka nēsā arī sejas aizsargmaskas, uzsverot, ka drošība ir pirmajā vietā.

View this post on Instagram

All roads lead to Italy ❤️❤️❤️ #italy #bari #vacation #finally

A post shared by Juta Valdmane (@jutavaldmane) on

Atgādinām, ka līdz ar ārkārtējās situācijas Latvijā iestāšanos Juta Valdmane bija viena no pirmajām slavenībām, kura pauda publisku atbalstu valdības aicinājumam ļaudīm izvērtēt nepieciešamību ceļot.

”Lai cik ļoti es arī mīlētu ceļot, tomēr savu un savu tuvāko dzīvības un veselību es lieku pirmajā vietā. Pāris simti eiro noteikti nav tā vērti, lai aplipinātu citus ar potenciāli nāvējošo vīrusu,” vietnē ”Instagram” martā rakstīja Juta.

”Jūsu izbraucieni noteikti nepalīdzēs nevienam, bet tieši var izraisīt jaunas saslimšanas,” tolaik uzsvēra fitnesa skaistule.