Foto: izmeklētā sabiedrībā šikā burziņā prezentē ”Intuīcijas kārtis”

1 komentārs
Foto: izmeklētā sabiedrībā šikā burziņā prezentē ”Intuīcijas kārtis”
Publicitātes foto

Šonedēļ smalkās aprindas piesaistījusi kāda neparasta prezentācija. Ceturtdien, 24. maijā, vēsturiskā Benjamiņa nama Spoguļa zālē hennas māksliniece Inese Dāvidsone prezentēja kādu pašas radītu produktu – ”Intuīcijas kārtis”. Uz slēgto pasākumu tika lūgta īpaši izmeklēta publika.

Inese Dāvidsone ir vēdiskā astroloģe, hennas māksliniece un zinātņu doktora kandidāte, kuru sabiedrības lielākā daļa iepazina kā pirmo hennas meistari Latvijā. Līdz ar trešā bērna piedzimšanu viņa radījusi unikālu instrumentu – ”Intuīcijas kārtis”, ļaujot rast atbildes uz visiem dzīves jautājumiem rast pašiem.

”Kārtis ir instruments dzīves labklājības, labsajūtas un iespēju vairošanai. Tas ir unikāls rīks. Balstoties uz dievišķo dzīves enerģijas avotu – intuīciju, tiek dota iespēja rast atbildes uz visiem dzīves svarīgajiem jautājumiem,” “Intuīcijas kārtis” raksturo Dāvidsone.

Kāršu prezentācija pulcēja sabiedrībā zināmi ļaudis, Dāvidsones tuvākos draugus un mediju pārstāvjus. Pasākumu vadītāja lomā iejutās atraktīvais Armands Simsons. Tikmēr viņa sieva Iveta, kuru Dāvidsone dēvē par savu labāko skolnieci, viesus apgleznoja ar hennu.

Pasākuma apmeklētāji tika priecēti ar kāršu trikiem, bet garšas kārpiņas lutināja Benjamiņa nama šefpavāru radītie vegāniskie ēdieni.