Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs

0 Komentāru
Foto: īpašā konkursā izvēlēts Latvijas skaistākais ponijs
PUBLICITĀTES FOTO

Rīgas svētku laikā norisinājās īpašs sarīkojums – poniju skaistumkonkurss, kurā par uzvarētāja godu sacentās poniji un viņu mazie saimnieki. Pasākuma apmeklētājiem visas dienas garumā bija iespēja vērot dažādus priekšnesumus, atrakcijas, kurās iesaistīti zirgi vai poniji.

Daiļākā ponija meklēšana norisinājās divās daļās. Pirmajā daļā poniju saimnieki izvadāja mazos zirdziņus pa laukumu. Tika vērtēts pāra vizuālais koptēls, ponija noformējums, dzīvnieka un viņa pavadoņa saskaņa un saprašanās vienam ar otru.

Otrajā daļā katrs dalībnieks veidoja individuālu uzstāšanās programmu līdz piecām minūtēm, demonstrējot savas prasmes, talantus, izdomu sadarbībā ar poniju. Tika vērtēts sižets, horeogrāfija, partneru sadarbība.

Lai nodrošinātu drošību, uznācienu laikā laukumā varēja atrasties arī mazo jātnieku, poniju treneri.

Skaistāko, veiklāko, paklausīgāko poniju meklēja skaistuma konkursu organizatore Kristīne Lindenblate, Skaties.lv žurnāliste Baiba Gāliņa un jāšanas treneris Rolands Šteinbergs, toties konkursa vadītājas ādā iejutās aktrise Ieva Aleksandrova-Eklone.

Žūrijas locekļi par katru uznācienu tandēmam piešķīra konkrētu konfekšu skaitu. Beigu beigās pie balvām tika ikviens bērns, kā nekā ikvienā priekšnesumā bija ieguldīts liels darbs un ikviens darbs ir pelnījis augļus jeb novērtējumu.

Pēc konkursa visi skaistuļi kopā ar saimniekiem tika iemūžināti lieliskās fotogrāfijās.

0 Komentāru